Szukaj

Eurowizja 2016: Michał Szpak był 11, potem 5… A teraz? Które miejsce zajmuje Polska u bukmacherów?

Eurowizja 2016 rankingi bukmacherów

Eurowizja 2016 rankingi bukmacherów

Jakie szanse ma Polska na Eurowizji 2016?

Wybór Michała Szpaka na Eurowizję 2016 był dużym zaskoczeniem nie tylko dla fanów konkursu. Eksperci i bukmacherzy, którzy co roku wskazują potencjalnego zwycięzcę, wciąż nie są w stanie jednoznacznie określić szans polskiej piosenki na ewentualną wygraną. Polska przy każdym notowaniu zajmuje skrajnie różne pozycje.

W pierwszą dobę od ogłoszenia wyników preselekcji piosenka „Color of Your Life” trafiła na 11. miejsce. Kilka dni później bukmacherzy ocenili szanse Michała Szpaka nieco lepiej, bo na wysoką 5. pozycję. A jakie notowania ma obecnie?

Od kilku dni Polska u bukmacherów na Eurowizji 2016 plasuje się jako 16. Eksperci sugerują, że jeśli wejdziemy do wielkiego finału to właśnie takie miejsce wywalczy dla nas Michał Szpak. Plusem rankingu jest fakt, że gdyby wziąć pod uwagę tylko rywali Polski z drugiego półfinału, awans do koncertu finałowego mamy w kieszeni (Polska zajmuje 5. miejsce w swojej grupie).

Szanse Polski na Eurowizji 2016. Ranking bukmacherów

Szanse Polski na Eurowizji 2016. Ranking bukmacherów

Michał Szpak - Eurowizja 2016 Polska

Jak bukmacherzy oceniają Polskę na Eurowizji 2016?

Kto wygra Eurowizję 2016?

W tej kwestii bukmacherzy są nieugięci. Ich typem od początku jest Rosja. Piosenka You Are The Only One Sergeya Lazareva co prawda przez chwilę zajmowała 2. miejsce, ale aktualnie plasuje się na pozycji lidera. Warto dodać, że rosyjska piosenka zanotowała najmniejszy spadek w rankingu. Jedynym zagrożeniem była przez chwilę Polska (zanim ogłoszono, że na Eurowizję jedzie Michał Szpak), a później Szwecja.

Zobacz: Oto faworyt Eurowizji 2016! Tak brzmi rosyjska piosenka

Sergey Lazarev - Rosja 2016

Sergey Lazarev z Rosji faworytem bukmacherów na Eurowizji 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×