Bez „Szansy na sukces” nie zrobiliby kariery! Te gwiazdy zaczynały od udziału w talent show, które właśnie wraca na antenę!

Które gwiazdy wystąpiły w Szansie na sukces?

Ania Wyszkoni, Kasia Cerekwicka, Ewa Farna – to właśnie one zaczęły swoją karierę od Szansy na sukces. Kto jeszcze wystąpił w programie? Jak wyglądały występy współczesnych gwiazd?

Szansa na sukces powraca. Nowe odcinki programu są już nagrane, a w niedzielę 7 kwietnia zostanie wyemitowany pierwszyz nich – z udziałem Ani Wyszkoni. Widzowie TVP nie tylko zobaczą nowego prowadzącego, ale także Polaków marzących o karierze w branży muzycznej.

Nie da się bowiem ukryć, że program stał się przepustką do sławy dla wielu polskich gwiazd. Jak zaprezentowali się na scenie i kogo utwory wykonali? Przypominamy największych wygranych muzycznego show.

Ania Wyszkoni w Szansie na sukces

Ania WyszkoniSzansie na sukces pojawiła się w 2000 roku. Wówczas uczyła się w studium finansów. Wylosowała piosenkę Długość dźwięku samotności z repertuaru Myslovitz. Jej wykonanie na tyle oczarowało członków zespołu, że okazała się najlepszą ze wszystkich uczestników i odcinek ten wygrała.

Kasia Cerekwicka w Szansie na sukces

Kasia Cerekwicka do programu przyjechała z Koszalina, gdzie wówczas była w drugiej klasie liceum zawodowego o kierunku mechanik zawodowy. Gwiazdą odcinka była Ewa Bem. Cerekwicka wykonała piosenkę Wyszłam za mąż, zaraz wracam. Młoda artystka pozostawiła konkurencję daleko w tyle, dzięki czemu wygrała odcinek.

Ewa Farna w Szansie na sukces

Ewa Farna w programie zadebiutowała jako nastolatka. W 2006 r. pojawiła się w odcinku, w którym to wykonywane były piosenki Jacka Cygana. Młoda piosenkarka wylosowała utwór Za młodzi, za starzy z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego. Jej wykonanie tak zaczarowało publiczność i jury, że udało jej się wygrać odcinek.

Joanna Kulig w Szansie na sukces

Joanna Kulig w telewizji zadebiutowała jako nastolatka. W 2001 r. pojawiła się w odcinku, który był poświęcony musicalowi Metro. Wylosowała utwór Między ciszą, a ciszą. Wykonała go tak fenomenalnie, że członkowie jury wśród których był Grzegorz Turnau to właśnie Kulig postanowili nagrodzić główną nagrodą.

Dominika Gawęda w Szansie na sukces

Szansa była programem, w którym szukano wokalistek do konkretnych grup muzycznych. Na taki krok zdecydował się m.in. zespół Blue Cafe, który po odejściu Tatiany Okupnik miał niekompletny skład. Pojawiło się wiele utalentowanych osób, spośród których Dominika Gawęda okazała się najlepszą i to właśnie ona zyskała szansę na muzyczną karierę.

Michał Grobelny w Szansie na sukces

Michał Grobelny pojawił się w odcinku, w którym wspominano Andrzeja Zauchę. Młody piosenkarz wykonał utwór C’est la vie, czym tak zachwycił członków jury, że odcinek ten wygrał.

Małgorzata Jamroży – Margaret w Szansie na sukces

Karierę muzyczną w Szansie rozpoczynała też Margaret. Piosenkarka pojawiła się w odcinku, w którym gwiazdą odcinka była Monika Brodka. Wykonała ona utwór Znam cię na pamięć, który otworzył jej nie tylko drzwi do kariery, ale także do wielkiego finału.

Natalia Kukulska w piękny sposób odda hołd Annie Jantar. Zobaczy to cała Polska

“Czy ty sięgnęłaś dna totalnego?”. Ania Wyszkoni w ogniu krytyki! Poszło o… nową “Szansę na sukces”


Ania Wyszokoni - Szansa na sukces

Ania Wyszokoni - Szansa na sukces

Ania Wyszokoni wygrała odcinek Szansy na sukces

Ania Wyszokoni wygrała odcinek Szansy na sukces

Kasia Cerekwicka - Szansa na sukces

Kasia Cerekwicka - Szansa na sukces

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×