Eurowizja Junior 2020: pierwszy finalista wybrany! O wyniku decydowały Viki Gabor i Edyta Górniak

Szansa na sukces: Lena Marzec

Szansa na sukces: Lena Marzec

Eurowizja 2020. Pierwsza finalistka Szansy na Sukces Eurowizja Junior 2020 wybrana. Kto ma szansę, by reprezentować Polskę w konkursie?

Kandydaci do Eurowizji Junior 2020 są wskazywani w programie Szansa na Sukces. W każdym odcinku zwycięża jedna osoba, która dostaje przepustkę do wielkiego finału. Podczas ostatecznego starcia artyści zaprezentują dwa utwory — jeden z repertuaru ogólnego, drugim jest oryginalna piosenka przygotowana na konkurs.

Szansa na Sukces — Eurowizja Junior 2020. Pierwszy finalista wybrany

Ostatni etap rywalizacji odbędzie się 27 września. Zanim to jednak nastąpi wybierani są poszczególni finaliści. W niedzielę ogłoszono, że Lena Marzec jako pierwsza otrzymała tę szansę. Nastolatka wykonała piosenkę Andromeda i nie miała sobie równych. Jej występ oczarował jury w składzie: Piotr Rubik, Edyta Górniak oraz Viki Gabor.

Tuż przed ogłoszeniem wyników, Górniak podkreślała, że było dla niej przyjemnością słuchać śpiewu zdolnej młodzieży:

Bardzo dziękuje za zaproszenie. To była wielka przyjemność słuchać waszych wykonań, waszych interpretacji. Chciałam tylko przypomnieć, jeszcze raz, że każda chwila jest szansą na sukces. Tę edycję wygrywa Lena Marzec — komentowała wynik Edyta Górniak.

Wyróżnienia otrzymały Aurelia Radecka i Amelia Karczewska.

Kim jest Lena Marzec?

Lena Marzec wzięła udział w drugiej edycji The Voice Kids. Podczas przesłuchania w ciemno wykonała utwór Nobody’s Perfect. Oczarowała głosem wszystkich jurorów, wybrała jednak ekipę Tomsona i Barona. Kilka odcinków później do tej samej drużyny dołączyła Viki Gabor. Piosenkarki przechodziły przez kolejne etapy i spotkały się podczas wielkiego finału.

Trenerzy zdecydowali, że do drugiej rundy przepuszczą Gabor. Chociaż Lena odpadła, nie porzuciła marzenia o śpiewaniu. Prowadzi kanał na YouTube, na którym znajdują się bardzo ciekawe treści:

Mimo odpadnięcia z programu Lena ani na chwilę nie porzuciła marzeń o zostaniu piosenkarką. Dziewczyna prowadzi własny kanał na YouTubie, gdzie dodaje covery znanych wokalistek i wokalistów – podaje eska.pl

Trzymamy kciuki za jej dalsze sukcesy.


Lena Marzec

Lena Marzec

Lena Marzec

Lena Marzec

Lena Marzec

Lena Marzec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×