Roznegliżowana Anna Lewandowska pokazała sypialnię. Wnętrze warszawskiego apartamentu robi wrażenie

Anna Lewandowska pokazała sypialnię

Anna Lewandowska pokazała sypialnię

Anna i Robert Lewandowscy mogą pochwalić się sporą liczbą rezydencji, jednak ich warszawskie mieszkanie robi ostatnio furorę w sieci. My przyglądamy się stylowej sypialni.

Anna Robert Lewandowscy od lat uznawani są za jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Mimo że robią spektakularne kariery, udało im się stworzyć pełną miłości rodzinę. Niemalże w każdym wywiadzie małżonkowie podkreślają, że jest to dla nich motor napędowy do działania.

Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami Laury i Klary. Ich córki są prawdziwymi gwiazdami Instagrama, mimo że rodzice nie zdecydowali się na to, aby pokazać ich wizerunek.

Robert jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. W tym roku pobił rekord Bundesligi, strzelając 41. bramkę w sezonie. Mimo że rzadko bywa w domu, zadbał o to, aby kobiety jego życia wiodły sielankowe życie, a jego córki nie narzekały na brak przestrzeni do wspólnych zabaw.

Anna Lewandowska pokazała sypialnię w warszawskim mieszkaniu. Jak wygląda?

W czerwcu 2020 roku tygodnik Wprost szacował, że majątek Lewandowskich przekroczył 500 milionów złotych. Część pieniędzy piłkarz inwestuje w spółki i nieruchomości. Robert jest właścicielem trzech luksusowych posiadłości, które są warte krocie.

Pierwszy dom Roberta znajduje się we wsi Stanclewo w województwie warmińsko-mazurskim. Budynek został wykonany z bali i z daleka przyciąga wzrok turystów.

Anna stara się spędzać możliwie jak najwięcej czasu u boku męża, dlatego też często wyjeżdża z córeczkami do Monachium, gdzie para posiada piękny dom w luksusowej dzielnicy Bogenhausen. Według medialnych doniesień miał on kosztować około 10 milionów dolarów.

Najwięcej czasu Anna spędza jednak w Warszawie. Tam Lewandowscy w 2016 roku kupili apartament w Złotej 44. Ostatnio jej fani mogli zobaczyć elegancką łazienkę, jednak jak się okazuje, to niejedyne stylowe wnętrze. Tym razem gwiazda pokazała sypialnię.

W tym pomieszczeniu dominuje biel, która przełamana jest czarnymi akcentami. W centralnej części ustawione jest duże łóżko z wysokim, szarym wezgłowiem. Nie zobaczymy tu obrazów czy pamiątkowych fotografii, jednak na jednej ze ścian można dostrzec dekoracyjny gzyms.

Po obu stronach łóżka ustawione są dwa podłużne lustra w czarnych ramach, przy których są stoliki nocne. Nad nimi wiszą czarne lampy z ażurowym abażurem. Duże okna znajdujące się na dwóch ścianach wpuszczają do tego pomieszczenia naturalne światło. Na jednym ze wcześniejszych zdjęć można zauważyć również czarną toaletkę, która ustawiona jest przy jednej ze ścian.

https://www.instagram.com/p/CPp5M21hju2/?utm_source=ig_web_copy_link

Więcej zdjęć apartamentu znajdziecie w naszej galerii.


Anna Lewandowska pokazała sypialnię

Anna Lewandowska pokazała sypialnię

Anna Lewandowska pokazała sypialnię

Anna Lewandowska pokazała sypialnię

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska z córkami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×