Synek Koterskiego i Leszczak miał wypadek! Nie obyło sią bez karetki. Marcela pokazała drastyczne zdjęcia

Fryderyk Koterski miał wypadek

Fryderyk Koterski miał wypadek

Marcela Leszczak poinformowała fanów na Instagramie o wypadku synka. Pokazała zdjęcia i zdała relację z tego, co się wydarzyło.

Ponad trzy lata temu Misiek Koterski i Marcela Leszczak zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich syn Fryderyk, który szybko stał się oczkiem w głowie rodziców. Aktor i modelka nie ukrywają wizerunku dziecka, a Frysio jest prawdziwą gwiazdą na ich profilach w mediach społecznościowych.

Fryderyk przyszedł na świat 17 października 2017 roku. O tym, że chłopiec jest już na świecie, poinformowała Marcela. Dodała na Instastory zdjęcie rączki malucha. Na początku nie zdradzili, jakiej płci jest dziecko, ale już później nie mieli tajemnic, jeśli chodzi o malucha.

O ile relacja Miśka i gwiazdy Top Model to prawdziwy rollercoaster uczuć, który ostatecznie zakończył się decyzją o rozstaniu, o tyle ich poglądy na wspólne wychowywanie syna są bardzo klarowne i zgodnie dzielą się opieką nad Frysiem.

W piątkowy wieczór Marcela zaniepokoiła fanów, pisząc na Instagramie o wypadku swojego syna. Zdjęcia, które pokazała, są drastyczne. Nie obeszło się bez karetki pogotowia.

Syn Koterskiego i Leszczak miał wypadek. Co się wydarzyło?

Na Instastory Marceli pojawiły się zdjęcia i relacja z wypadku ich synka. Leszczak pisze, że nie zamierza moralizować, ale chce się podzielić traumatycznymi wydarzeniami. Pokazała też  dosyć drastyczne zdjęcia. Rozbita głowa Frysia nie wygląda dobrze. Na szczęście i mama i dziecko mieli wsparcie, bo na miejscu pojawił się także Misiek Koterski.

W sumie podzielę się z wami tym, co dziś nas spotkało, a właściwie mojego Frysia. Miał wypadek w przedszkolu. Chyba pierwszy raz w życiu tak zamarłam. W słuchawce słyszałam tylko „Frysio…rozbił głowę…pogotowie”. Boże, że ja to dźwignęłam, że nie rozpadłam się na kawałki – napisała Marcela na fotografi pokazującej, jak ratownicy zajmują się jej synkiem.

Na kolejnych zdjęciach widać efekty wypadku malucha. Frysio ma porządnego guza, nie ma się co dziwić, że jego rodzice najedli się strachu. Zdjęcia w naszej galerii.


Synek Koterskiego i Leszczak miał wypadek

Synek Koterskiego i Leszczak miał wypadek

Synek Koterskiego i Leszczak miał wypadek

Synek Koterskiego i Leszczak miał wypadek

Synek Koterskiego i Leszczak miał wypadek

Synek Koterskiego i Leszczak miał wypadek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×