Gosia Rozenek ujawniła, skąd bierze ubrania jej 16-letni syn. Ależ oryginalnie! W show-biznesie to rzadkość

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zdradziła sekret syna. Gdzie 16-letni Stanisław kupuje ubrania? Cóż, tym razem nie zabrakło sporego zaskoczenia!

Małgorzata Rozenek trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był Łukasz Bukaczewski. Później weszła w relację z Jackiem Rozenkiem, z którym ma dwóch synów: Stanisława (16 l.) i Tadeusza (12 l.). Z trzecim mężem, Radosławem Majdanem, ma najmłodszego syna, 2,5-letniego Henryka. W zeszłym roku reporterka Jastrząb Post porozmawiała ze Stanisławem i dowiedziała się dzięki temu, w jaki sposób jego mama podchodzi do macierzyństwa.

Mama jest świetną mamą, naprawdę. (…) Czy jest dyscyplina? Powiedziałbym, że tak, nie wygląda to tak, że wszystko jest nam dane, ale w tym samym czasie bardzo nam pomaga, jest przyjaciółką, ale jest tak naprawdę każdym – jest edukatorką, jest przyjaciółką i jest bardzo dużą pomocą. Jest naprawdę świetną mamą. Ma bardzo dużo pracy i zawsze znajduje dla nas czas. Często widzę ludzi, którzy myślą, że mama nie ma dla nas czasu, ale mama naprawdę ciągle spędza z nami czas i bardzo się cieszę, że mam taką mamę – pochwalił się Staszek.

Zdradził przy tym, że chciałby w przyszłości studiować we Francji. Jego wymarzona uczelnia ma związek z modą, którą bardzo się on interesuje:

Studia, o których myślałem, zawsze były związane z modą. Na przykład uczelnia, która jest moim planem, to jest ESMOD w Lyonie, ale też w różnych innych francuskich miastach, ale to jest szkoła, która została mi polecona przez stylistę mamy, który też jest dużą pomocą, jeśli o to chodzi i nie mogę się doczekać, aż tam pójdę, bo mam dużą ochotę nauczenia się nowych rzeczy i spotkania nowych osób, które też mają tę samą pasję.

Małgorzata Rozenek o synach. Co zdradziła?

Teraz Gosia sama opowiedziała o synach, co zrobiła w wywiadzie dla tabloidu Fakt. Z rozmowy dowiadujemy się, że dzieci Rozenek nie rosną na próżniaków. Każdy z chłopców świetnie zna wartość pieniądza.

Zupełnie szczerze, jestem mamą, która codziennie odmawia czegoś swoim dzieciom. Codziennie któryś z nich słyszy „Co ty myślisz, że mi pieniądze rosną na drzewach?” – zaczęła dumna mama.

Następnie opowiedziała o tym, jak uczą się jej synowie.

Mój charakter odziedziczył średni syn, który jest podobny bardziej do mnie, bo nonszalancko podchodzi do nauki – zauważyła.

Za to starszy Stanisław doskonale się uczy i ma świetnie stopnie.

Stanisław jest prymusem i nie wiem doprawdy, po kim on tak ma – dodała.

Gdzie kupuje ubrania Stanisław Rozenek?

Stanisław, który marzy o zagranicznych studiach, jest bardzo zaangażowany ekologicznie, przez co lubi wyszukiwać ubrania w lumpeksach. To dość rzadkie, jeśli mowa o młodzieży, nie wspominając już o ludziach z show-biznesu!

Zwłaszcza dla Stasia jest ważna ekologia. U nich w szkole modne jest, by ubierać się w second-handach, żeby nie wspierać przemysłu odzieżowego – wytłumaczyła (w tytule artykułu Fakt.pl wprost pada też zdanie: „Mój syn szuka ciuchów w lumpeksie”).

Bystrzy chłopcy zresztą na bieżąco edukują swoją mamę, jeśli mowa o trosce o środowisko naturalne.

Moi synowie mnie edukują w tym względzie, zwracając uwagę na ekologiczność pewnych rozwiązań – podsumowała ten „zielony” wątek.

Tylko pogratulować Stanisławowi i Tadeuszowi, że mają takie podejście i troszczą się o przyszłość planety.


Radosław Majdan, Henryk Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek

Radosław Majdan, Henryk Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek

Radosław Majdan, Henryk Majdan, Stanisław Rozenek

Radosław Majdan, Henryk Majdan, Stanisław Rozenek

Stanisław Rozenek chce zostać projektantem

Stanisław Rozenek chce zostać projektantem

Komentarze

 • Arte pisze:

  Rodzina prosiła o ciszę, ale perfekcyjna musi skamlać. Szkoda że była u nich znieczulica na własną matkę. Jak na nich patrzę widzę to biedą kobietę, która miała przebłyski pamięci i jak zobaczyła co jej zrobili to dostała zawału. Ja z kolei mam biednego kolegę, który mógłby zarobić, ale powiedział że NIGDY NIE ZOSTAWI teraz starej matuli z demencją, woli żyć w biedzie ale z honorem. Ich w rodzinie było tylu, że mogli podzielić się obowiązkami, i jeden tydzień matula tu jeden tu, ale najlepiej było się pozbyć. Nie dawajcie artykułów o nich bo mi się ulewa. Miałabym szacunek do nich gdyby do własnej matki mieli szacunek a nie stroją się w szmaty kolorowe tfu.

 • Gość pisze:

  Ludzie,zróbcie coś ze swoim życiem.Gośka jest super!Zazdrośnicy.

 • Remik pisze:

  Staś ma to po Tatusiu droga Pani

 • GośćEwa pisze:

  Co za bzdety oni wszysko maja z aliexspres same podroby

 • Gość pisze:

  dobre dobre a ostanio chwalila sie bucikami w garazu

 • Gość pisze:

  I dlatego na każdym zdjęciu sweterek gucci lub ralph lauren🙈

 • Gość pisze:

  bardzo fajna rodzinka , ja tez lubię nowe ciuchy , ale ograniczają mnie słabe finanse , ciekawe , ze na weselach nikt nie oszczędza i nikt nie mówi wtedy o ekologii

 • Gość pisze:

  Za to mamusia nadrabia za dziesiatki

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×