To jakiś koszmar! 6-letni syn Robina Thicke boi się spotkań z ojcem! „Błaga, płacze i dzwoni na policję, żeby się z nim nie widzieć”

Robin Thicke bił syna? Dlaczego?

Robin Thicke bił syna? Dlaczego?

Syn skarży się na Robina Thicke

Na początku roku świat obiegła przerażająca wiadomość o horrorze w rodzinie Robina Thicke. Autor hitu Blurred Lines miał dopuszczać się zdrad i przemocy wobec 6-letniego syna, z którym jednocześnie wrzucał do sieci urocze zdjęcia. Paula Patton w jednym z wywiadów zarzuciła mu seksoholizm i przyjmowanie silnych środków odurzających. W trakcie rozpraw wyznała, że Thicke przyjmował narkotyki w obecności gości podczas urodzinowych przyjęć. Decyzja sądu w takiej sytuacji wydawała się oczywista – Robin stracił możliwość kontaktu z synem i zbliżania się do byłej żony.

Zobacz: Sądowa walka Robina Thicke o przemoc wobec dziecka dobiegła końca. Wyrok jest szokujący

Teraz w mediach pojawiły się kolejne smutne informacje. Syn gwiazdora nie chce mieć z nim żadnego kontraktu i „modli się do aniołów”, aby ojciec zniknął z jego życia. To by tłumaczyło zachowanie niani, która na widok Robina przy okazji jednego ze spacerów w kalifornijskim parku zdecydowała się zadzwonić na policję.

Proszę, aby policjanci natychmiast przyjechali do parku, ponieważ dziecko wpada w panikę, gdy widzi ojca, który ma sądowy zakaz zbliżania się do niego – miała mówić w rozmowie telefonicznej. Jego ojciec chce mi go zabrać i znajduje się w odległości naruszającej jego bezpieczeństwo. Julian błagał mnie i płakał, abym zadzwoniła na policję, bo boi się że tata mu coś zrobi. Ma dopiero sześć lat i jest przerażony, że coś mu się stanie. Codziennie płacze i modli się do aniołów, aby go nie widzieć. Unika z nim kontaktu jak ognia. Proszę zróbcie coś z tym!

Co ciekawe, TMZ twierdzi, że para jest bliska pojednaniu, a Paula Patton miała nawet wyrazić zgodę na spotkania z synem w jej obecności. Jak sytuacja potoczy się dalej? O tym zdecydują kolejne rozprawy.

Zobacz: Robin Thicke i Pharrell Williams dopuścili się plagiatu! [wideo]

Robin Thicke z synem - Instagram

Robin Thicke z synem – Instagram

Robin Thicke z synem - Instagram

Robin Thicke z synem – Instagram

Wielka bitwa Robina Thicke'a i Pauli Patton o dziecko

Wielka bitwa Robina Thicke’a i Pauli Patton o dziecko


Robin Thicke z synem - Instagram

Robin Thicke z synem - Instagram

Robin Thicke z synem - Instagram

Robin Thicke z synem - Instagram

Robin Thicke syn - Instagram

Robin Thicke syn - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×