Dwuletni synek Rafała Maślaka przeszedł większą metamorfozę niż jego ojciec od początku kariery. Fryzjer nieźle się napracował

Rafał Maślak z synem

Rafał Maślak z synem

Rafał Maślak wybrał się z synem do fryzjera, gdzie zafundował mu spektakularną metamorfozę. Jej efektami pochwalił się w sieci. Jak teraz wygląda Maksymilian?

Rafał Maślak w 2014 roku zdobył tytuł Mistera Polski, który przyniósł mu olbrzymią popularność. Żadnemu przystojniakowi, który wziął udział w tym konkursie, nie udało się zrobić tak spektakularnej kariery, jak jemu.

Maślak może pochwalić się nie tylko niebanalną urodą, ale i udanym życiem prywatnym. Od lat jest związany z Kamilą Nicpoń, z którą ożenił się w 2018 roku. Rok później przyszedł na świat ich syn, Maksymilian, który jest oczkiem w głowie rodziców. Kilka miesięcy temu przystojny mister poinformował, że jego żona jest w drugiej ciąży.

Rafał Maślak zabrał syna do fryzjera. Jak teraz wygląda?

W obecnych czasach wiele gwiazd rezygnuje z publikacji wizerunku swoich dzieci w social mediach, jednak Rafał do nich nie należy. Chętnie pokazuje twarz Maksymiliana, który od narodzin ma wierne grono fanek. Jego zdjęcia cieszą się bardzo dużą popularnością na Instagramie. Nikogo nie powinno to dziwić, bo wygląda jak mały model.

Chłopiec z pewnością odziedziczył po tacie urok osobisty oraz promienny uśmiech, jednak nie można tego powiedzieć o jego włosach. Maluch ma bujną, złotą czuprynę, przez co jest bardzo podobny do mamy. Pukle rosną mu jak szalone, dlatego rodzice regularnie zabierają go do fryzjera. Tak też było w  środowe popołudnie.

Rafał tym razem postawił na mocne cięcie, które zupełnie odmieniło chłopca. Efekty przed i po metamorfozie uwiecznił na krótkim wideo, które opublikował na Instagramie. Można zauważyć, że chłopiec na początku trochę się stresował, jednak później uśmiech nie schodził mu z ust.

Metamorfoza Maksymiliana
#ostreciecie brawo @garik_baghdasaryan – napisał dumny tata.

Pod postem cały czas przybywa komentarzy. Wszyscy są zachwyceni nowymi wizerunkiem dwulatka.

  • Boski! Lepiej wygląda niż tata.
  • Od razu inny chłopak.
  • Super! Maksiu przygotowuje się do roli starszego brata. Rośnie mężczyzna.
  • Jaki śliczny.
  • Rewelacja.

Nie sposób nie przyznać internautom racji. Maksymilian wygląda oszałamiająco w nowej fryzurze.


Syn Rafała Maślaka w długich włosach

Syn Rafała Maślaka w długich włosach

Syn Rafała Maślaka w krótkich włosach

Syn Rafała Maślaka w krótkich włosach

Rafał Maślak z synkiem

Rafał Maślak z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×