Szukaj

Syn Rafał Maślaka skończył roczek. Mister Polski pokazał zdjęcia z rodzinnego przyjęcia. Maks to cały tata

Rafał Maślak – zdjęcia z pierwszych urodzin syna

Rafał Maślak – zdjęcia z pierwszych urodzin syna

Rafał Maślak z żoną uczcili urodziny syna. Maksymilian Maślak skończył roczek. Zdjęcia z przyjęcia dumni rodzice opublikowali na Instagramie. Był piękny tort, dekoracje i mnóstwo radości.

Rafał Maślak może mówić o wielkim szczęściu. Jeden z najprzystojniejszych mężczyzn w kraju ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów – sześć lat temu wygrał plebiscyt na Mistera Polski, a potem niczym burza przeszedł przez kolejne konkursy piękności za granicą. Świetnie poradził sobie w Tańcu z gwiazdami i w Dance Dance Dance.

W karierze Rafał może liczyć na wsparcie swojej żony. Model od 2015 roku związany jest z Kamilą Nicpoń, z którą 11 sierpnia 2018 wziął ślub. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami. Na ich hucznym weselu nie zabrakło jednak gwiazd. Toast za zdrowie młodej pary wznosiły np. Tamara Gonzalez-Perea i Marcelina Zawadzka. Cztery miesiące po wydarzeniu – dokładnie w Wigilię Bożego Narodzenia – model ogłosił na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka.

30 marca 2019 na świat przyszedł syn Rafała Maślaka. Chłopiec otrzymał imię Maksymilian i od tego momentu stał się nową gwiazdą internetu.

View this post on Instagram

Witaj synku. Kocham Cię❤️

A post shared by R A F A L M A S L A K (@rafalmaslak) on

Syn Rafała Maślaka: pierwsze urodziny

Fani Mistera Polski 2014 oszaleli na punkcie ślicznego bobaska. Pod zdjęciami chłopca roi się od komplementów. Wielu uważa, że Maks to połączenie najlepszych wizualnych cech rodziców, którzy w niedzielę świętowali jego pierwsze urodziny.

Na profilach Kamili i Rafała na Instagramie pojawiły się galerie zdjęć z przyjęcia urodzinowego, jakie wyprawili dla swojego synka. Ze względu na wprowadzone przez rząd ograniczenia związane ze stanem epidemicznym, w wydarzeniu udział wzięli tylko domownicy. Na imprezie zabrakło dziadków, wujków i cioć, choć niewykluczone, że symboliczne Sto lat zaśpiewali solenizantowi za pośrednictwem komunikatora online.

View this post on Instagram

1???? #urodzinywdomu #roczek #maksymilian

A post shared by R A F A L M A S L A K (@rafalmaslak) on

W komentarzach pod uroczymi fotografiami małego modela posypały się życzenia od fanów i gwiazd, z którymi Rafał przyjaźni się od dawna:

  • Ooooo 100 Lat!!! Nie 150lat!!! – napisała Marcelina Zawadzka.
  • Najlepszego. Jak ten czas szybko leci! – dodała Kasia Dziurska.

My również dołączamy się do życzeń. Sto lat dla Maksymiliana od całej redakcji Jastrząb Post.


Pierwsze urodziny syna Rafała Maślaka

Pierwsze urodziny syna Rafała Maślaka

Rafał i Kamila Maślak z synem Maksem

Rafał i Kamila Maślak z synem Maksem

Rafał Maślak z synem – pierwsze urodziny

Rafał Maślak z synem – pierwsze urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×