Szukaj

Syn Natalii Kukulskiej świętuje urodziny. Ona wciąż taka młoda, a on skończył 20 lat! I jak się zmienił

Jan Dąbrówka studia

Jan Dąbrówka studia

Natalia Kukulska świętuje urodziny syna. Jan Dąbrówka jest już dorosłym mężczyzną, a artystka, patrząc na niego, bardzo odczuwa upływający czas.

Natalia Kukulska chyba zażywa jakichś magicznych specyfików, bo w ogóle nie widać po niej upływu czasu. Gdy pokazuje się tylko w towarzystwie najmłodszej, 3-letniej córki Laury, mogłaby spokojnie mówić, że ma 30 lat, bo na tyle wygląda.

Prawdziwego wieku jednak nie ukryje. Zdradzają go jej starsze dzieci. Uderzająco do niej podobna córka Ania Dąbrówka, która ma 15 lat i syn Janek Dąbrówka, który właśnie świętuje 20-ste urodziny.

Natalia Kukulska świętuje 20-ste urodziny Jana Dąbrówki

Jan poszedł w ślady rodziców – plotki głoszą, że niedługo rozpocznie studia muzyczne w Londynie. Chociaż Natalia jest oszczędna w publikowaniu rodzinnych zdjęć, jej najstarszy syn co jakiś czas dzieli się ze znajomymi i swoimi pierwszymi fanami ważnymi wydarzeniami ze swojego życia. Jest niezwykle utalentowanym perkusistą, tworzy własną muzykę. Zmienił się także w niezłego przystojniaka. Po Natalii odziedziczył delikatną cerę, ale już jakiś czas temu zdecydował się na zupełnie nowy wizerunek. Zapuścił brodę, przez którą jest bardziej męski i coraz bardziej podobny do swojego ojca.

Dzisiaj z okazji urodzin syna, Kukulska opublikowała ich wspólne zdjęcie, nie dość, że Janek jest już dorosły, to też sporo wyższy od mamy. Wyraźnie zmężniał i zapuścił włosy. Gwiazda nie ukrywa miłości i dumy z syna. Pokazała też archiwalne zdjęcia, jak mały Jaś zaczyna przygodę z perkusją.

Mój syn kończy 20 lat. Uszczypnijcie mnie. Świecie szykuj się na tego gościa – jest skarbem. Duma. Jaśku, nie będę tu publicznie robić Ci większej laurki, choć lubię „ robić Laurki”… ale wiesz, że ja Cię… – napisała gwiazda.

Faktem, że syn Kukulskiej ma już 20 lat, zszokowani są też fani gwiazdy. Przesyłając mnóstwo ciepłych życzeń, nie mogą się nadziwić, jak szybko płynie czas.


Syn Natalii Kukulskiej kończy 20 lat

Syn Natalii Kukulskiej kończy 20 lat

Syn Natalii Kukulskiej kończy 20 lat

Syn Natalii Kukulskiej kończy 20 lat

Syn Natalii Kukulskiej kończy 20 lat

Syn Natalii Kukulskiej kończy 20 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×