Syn Moniki Richardson nie jest zainteresowany kobietami. Tomek szczerze otworzył się w temacie uczuć

Monika Richardson

Monika Richardson

Syn Moniki Richardson na Instagramie postanowił opowiedzieć na pytania nurtujące jego fanów. Otworzył się na temat związków i relacji z kobietami. Zdobył się na szczere słowa. 

Monika Richardson jest jedną z tych gwiazd show-biznesu, która udowodniła, że zawodowa kariera idzie w parze z macierzyństwem. Dziennikarka z drugiego małżeństwa z Jamiem Malcolmem doczekała się dwójki dzieci: Tomasza, który przyszedł na świat w 2001 roku, a także młodszej córki Zofii. W ostatnim czasie jednak przechodziła przez bardzo trudne doświadczenia. Z ojcem swoich pociech dziennikarka rozstała się wiele lat temu. Później związała się z aktorem Zbigniewem Zamachowski. Wydawało się, że z trzecim mężem w końcu ułoży sobie życie. Niestety doszło do rozstania, a gwiazda poinformowała, że została zdradzona.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – wyjawiła Zamachowska w rozmowie z „Wprost”.

Syn Moniki Richardson nie zdał matury

Rozstanie z mężem zbiegło się w czasie z przygotowaniami syna Moniki do matury. Od dawna wiadomo, że chłopak zmaga się z Zespołem Aspergera, dlatego ten obszerny sprawdzian wiedzy mógł być dla niego dodatkową trudnością. Zatroskana mama przed egzaminem dojrzałości swojej starszej pociechy nie ukrywała, że bardzo się stresuje. Tomek na szczęście był przygotowany na różne ewentualności. Jak wiadomo, matury z matematyki nie udało mu się zdać, o czym poinformował na Instagramie tuż po ogłoszeniu wyników:

Ostatnio dużo osób pytało mnie jak z modelingiem. (…) No, przez matury musiałem rzucić modeling…. Jedyne, co ostatnio robiłem, to sesje symulatorowe w szkole lotniczej i musiałem się też skupić na maturze. No i uwaga – dzisiaj były wyniki matur. Zdałem ze wszystkiego, ale niestety z matmy nie zdałem – zdradził Tomek.

Nie zaliczony egzamin nie przeszkodził Tomkowi w pójściu na studia. Już wcześniej zdał on bowiem amerykański odpowiednik matury i znalazł uczelnię, która honoruje ten dokument na równie z polskim egzaminem. O wszystkim w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała jego mama.

Bardzo dobrze, że pani pyta, bo trzeba to wyprostować. Nie ma sytuacji, w której człowiek, który nie zdał matury, zdaje na studia. Tomek był na stypendium w Stanach Zjednoczonych w Arizonie i tam podszedł do tego, co się nazywa amerykańską maturą. Nie wiem, jak to zrobił, bo to jest zupełnie inny system nauczania i on nie był aż tak długo na tym stypendium, ale udało mu się tę maturę zdać na 46%, pięćdziesiąt parę procent z matematyki i 48% z języka angielskiego.

Syn Moniki Richardson opowiedział o relacjach z kobietami

Tomek w ostatnim czasie stał się bardzo aktywnym użytkownikiem social mediów i powoli zaczyna też wkraczać do świata show-biznesu. Zgromadził wokół siebie spore grono fanów. W social mediach postanowił odpowiedzieć na kilka pytań od zaciekawionych jego życiem prywatnym internautów. Jedno z nich dotyczyło jego spraw sercowych.

Jak taki przystojniak jak ty, ma tak wiele gorących dziewczyn jako przyjaciółki, ale nie jako dziewczyny?

20-latek bez żadnych oporów postanowił odpowiedzieć dociekliwej osobie. Wyznał, że na razie nie szuka związku i skupia się zupełnie na czym innym. Przyznał jednak, że jest zakochany.

To zupełnie inna sprawa jeśli chodzi o związki. Obecnie nie szukam dziewczyny. Zakochałem się w jednej, ale nie koncentruję na tym całej uwagi, bo obecnie jestem bardzo zabiegany.

Ze słów syna Moniki Richardson można się jedynie domyślać, że jego uczucie pozostało nieodwzajemnione. Myślicie, że niedługo zapomni o nieszczęśliwej miłości i znajdzie idealną dla siebie kobietę?


Syn Moniki Richardson jest tegorocznym maturzystą

Syn Moniki Richardson jest tegorocznym maturzystą

Tomasz Malcolm w The Voice Kids

Tomasz Malcolm w The Voice Kids

Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska na spacerze

Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska na spacerze

Komentarze