Syn Moniki Richardson nie zdał matury. Będzie pracował jako model

Tomasz Malcolm i Monika Richardson

Tomasz Malcolm i Monika Richardson

Syn Moniki Richardson nie zdał matury. O wszystkim opowiedział na Instagramie. Zdradził również, że ma ambitne plany na przyszłość. Zaczyna od powrotu do kariery modela. 

Monika Richardson ostatnio przeżyła wiele burzliwych chwil. Dziennikarka rozstała się z trzecim mężem, o czym otwarcie poinformowała swoich fanów. Wyjawiła, że w tle pojawiła się także inna kobieta. Trudne chwile w małżeństwie zbiegły się też w czasie z przygotowaniem jej syna do matury. Wiadomo, że w tamtym czasie mama przyszłego maturzysty denerwowała się bardziej niż jej syn. Dzień przed rozpoczęciem egzaminów wrzuciła na Instagram zdjęcie Tomka, pod którym pojawił się wymowny podpis.

Maturzysta na dzień przed maturą. Nie ma paniki. Powiedzmy, że jest niepokój… Matka ledwo żywa z nerwów. C’est la vie – napisała w sieci.

Tomek zdawał się być bardziej optymistyczny niż jego mama i zapewniał, że da radę uporać się z maturą. Już wtedy był też przygotowany na ewentualną porażkę i miał plan na każdą opcję.

Dam radę! Uczyłem się i nadal się uczę nawet dzień przed maturą. Mam plany A i plany B, czyli na to co jeśli wynik wyjdzie pozytywny lub negatywny. Ale myślę, że będzie dobrze. Dziękuję wam wszystkim za wsparcie – napisał w komentarzu pod postem mamy.

Syn Moniki Richardson nie zdał matury. Jakie ma plany na przyszłość?

W tym roku kilku młodych celebrytów przystąpiło do matury. Egzamin dojrzałości zdawała między innymi Oliwia Bieniuk, którą jesienią zobaczymy w Tańcu z Gwiazdami, a także najstarszy syn Michała Wiśniewskiego. W maju przygodę ze szkołą średnią zakończył także Tomek Malcolm, czyli syn Moniki Richardson. Niestety nie ze wszystkich przedmiotów uzyskał pozytywny wynik. Na Instagramie zdradził, że nie udało mu się zdać z matematyki.

Ostatnio dużo osób pytało mnie jak z modelingiem. (…) No, przez matury musiałem rzucić modeling…. Jedyne, co ostatnio robiłem, to sesje symulatorowe w szkole lotniczej i musiałem się też skupić na maturze. No i uwaga – dzisiaj były wyniki matur. Zdałem ze wszystkiego, ale niestety z matmy nie zdałem – zdradził Tomek.

Tomek będzie przygotowywał się do egzaminu poprawkowego w sierpniu, ale na razie planuje na poważnie wrócić do bycia modelem.

W sierpniu poprawiam, myślę pozytywnie. Na pewno się uda. (…) Ogólnie to nie mam się co przejmować, bo w październiku 2020 roku zdałem amerykańską maturę. (…)W każdym razie, jutro mam sesje zdjęciowe, jutro wracam do modelingu. No i będę kontynuować karierę modela, szkolenia lotnicze i prawo jazdy. Będę to kontynuować, bo jestem bardziej wolny niż przed maturą – wyjaśnił syn Richardson.

Na szczęście młody chłopak nie jest załamany wynikiem matur i z optymizmem patrzy w przyszłość. Tak jak zdradzał wcześniej, jest przygotowany na każdą ewentualność.


Syn Moniki Richardson jest tegorocznym maturzystą

Syn Moniki Richardson jest tegorocznym maturzystą

Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska na spacerze

scena z: Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska na spacerze

scena z: Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mogłeś się matole uczyć a nie liczyć że mamusia zapłaci komu trzeba i będzie git. Taka jest teraz mlodziesz ze liczy na tatusia lub mamusie. Moje pokolenie nie miało komputerów laptopów komórek i jakoś sobie radziło z matura. A wam się w głowach poj……ło od tego wszystkiego. Zamiast się uczyć to Ty zajmujesz się modelingiem. Porażka. Życzę Ci żebyś zdał ten egzamin ale własnymi siłami a nie dzięki znanej mamie która oczywiście cenie i pozdrawiam. Przemyśl to sobie. Powodzenia. Diabeł

 • Gość pisze:

  Nie masie co przejmowac matura .W kosci ja zdasz Powodzenia .

 • Gość pisze:

  Dajcie chłopakowi żyć wstretni ludzie ,nie można już tego znieść.Wymiotowac się chce.polska to nie jest kraj dla ludzi.Zawisc,zazdrość,głupota,buractwo

 • Gajos pisze:

  Moja córka też nie zdała zabrakło 1 procenta ale nikt o tym nie mówi a z niego taki model jaj z matki wierna kobieta

 • Gość pisze:

  Bardzo podobny do tego przywódcy strajków rolniczych, co to rozsypywał kartofle w Al.Ujazdowskich, chyba nazywał się Kołodziejczak. Ale swoją droga biedne dziecko. Ta niezdana matura to symbol jego szczęścia wewnętrznego w Domu Publicznym stworzonym przez mamusię.

 • Gość Anna pisze:

  Wygląd chłopaka przedziwny,trochę upiorny,ale niech mu się wiedzie.

 • Gość pisze:

  Bez matury też da radę, szkoda bo matematyka świadczy o logicznym myśleniu, a to w lotnictwie jest bardzo potrzebne.

 • Gość pisze:

  Dziwna uroda jak na modela

 • Gośćanita pisze:

  On ma twarz jakby był coś nie tak.model?? No Rubik też modelka.
  Gdzie czasy piękności Claudii Naomi

 • Gość pisze:

  A mnie model zawsze kojarzył się z bardzo przystojnym facetem, ciacho po prostu, a ten dzieciak to urodę ma……..dziwną, nawet brzydki jest czasami interesujący a on jest taki nijaki

 • Gość pisze:

  Bardzo fajny chłopak, wszystko się pouklada!!!! Wierzę, że i maturę- zdasz,za drugim podejściem, czego z całego serca Ci życzę!!!!!!

 • Gość pisze:

  Obydwoje do niczego

 • Gość pisze:

  Dzieci z tym zespolem powinny miec ustabilizowany tryb zycia na pewno sytuacja w domu wplynela na wynik matury powodzenia

 • Ewa pisze:

  Ja lubie wszystkich

 • 123 pisze:

  pojedzie na nazwisku mamusi

 • Gość 01 pisze:

  Jaki model…jest chory i co z tego? Ale na modela trzeba mieć wygląd…sorry to okrutne ale tak jest…traktujmy wszystkich jednakowo🙃

 • Gość pisze:

  Nie lubię jej , nawet nie cierpię :/ ale dziecka mi szkoda on ma zespół Aspergera….nie jest mu łatwo

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×