Szukaj

Pasierb Natalii Siwiec pokazał swoją drugą siostrę i biologiczną matkę! Tak wygląda była partnerka męża Natalii Siwiec!

Natalia Siwiec zasłynęła podczas Euro 2012 i od tej pory media interesują się jej życiem prywatnym. Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcia opublikowane przez jej pasierba też zaciekawiły czytelników. Wiele zdradzają!

Całe szczęście, że żyjemy w czasach Instagrama. To głównie dzięki mediom społecznościowym tak dużo wiemy o naszych gwiazdach i ich najbliższych. Tym razem na świecznik bierzemy Mateusza Raduszewskiego. 17-letni pasierb Natalii Siwiec jest ważną częścią jej życia. Już jakiś czas temu Miss Euro 2012 zdradziła, że świetnie się z nim dogaduje:

Moje drugie szczęście, to takie cudowne móc szczerze rozmawiać z nastolatkiem, który jest tak bardzo podobny do ciebie z charakteru , tyle wyjazdów już razem przeżyliśmy i za każdym razem jest tak fajnie – napisała niegdyś na swoim Instagramie.

To ważne, bo nie ma co kryć, że Natalia i jej mąż tworzą rodzinę patchworkową. Prawie dorosły już syn Mariusza Raduszewskiego chętnie bierze udział w opiece nad najmłodszą siostrą Mią. Patrząc na jego relacje można nawet odnieść wrażenie, że chłopak żyje pod jednym dachem z ojcem i jego piękną wybranką. Jego najnowsze Instastory obala jednak ten mit.

Mateusz Raduszewski pokazał swoją drugą siostrę i biologiczną matkę. Zdradził też, że to właśnie z nimi mieszka na co dzień. O wszystkim opowiedział, bo ciekawi byli tego internauci zadający mu pytania w ramach popularnej zabawy na Instagramie Q&A. Nastolatek nie zawahał się ani przez moment i wyjawił całą prawdę:

Jak ma na imię Twoja druga siostra? – pytali internauci.

Oliwka – odpisał szybko Mateusz publikując zdjęcie z dziewczynką.

Utrzymujesz kontakt ze swoją biologiczną mamą? – zapytał ktoś inny.

Ciężko byłoby nie, patrząc na to, że z nią mieszkam – dodał rozbawiony.

Przeglądając zdjęcia młodego modela, bo przecież próbował już swoich sił w modelingu, nie trudno oprzeć się wrażeniu, że to prawdziwie rodzinny chłopak. Mateusz chętnie publikuje “selfiaki” z siostrami, a co jakiś czas możemy podziwiać go w towarzystwie pięknej Oliwii Bieniuk. Tego internauci też nie zlekceważyli. Dopytywali. Młody Raduszewski wyznał więc, że przyjaźni się z nią od lat, a wszystko dzięki temu, że tata nastolatki zwyczajnie kumpluje się z jego ojcem i macochą.

Ale ten świat jest mały!

Zobacz: Ile zarabia się na Instagramie? Gwiazdy niechętnie mówią o swoich stawkach, ale zdradziły nam trochę szczegółów! [WIDEO]

Zobacz: Nowy dom Natalii Siwiec wygląda jak z zagranicznego katalogu! Dwie garderoby to nie koniec wrażeń [WIDEO]

Zobacz: Natalia Siwiec i jej marynarka z Zary hitem Instagrama! Fanki oszalały na widok bestsellerowego ciuszka


Czy Mateusz Raduszewski jest przystojny?

×