Szukaj

Zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego podbija internet! Czy tak będzie wyglądało royal baby?

Jak będzie wyglądało dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego? Chociaż książęca para nie pokazała jeszcze twarzy noworodka, w sieci pojawiła się symulacja komputerowa przedstawiająca twarz royal baby. Do kogo bardziej podobny będzie syn książąt Sussexu?
Meghan Markle, książę Harry, syn

Meghan Markle, książę Harry, syn

Książę Harry i Meghan Markle zostali rodzicami. 15 października 2018 roku Pałac Kensington oficjalnie ogłosił, że para powita pierwszego potomka wiosną 2019. Syn książęcej pary przyszedł na świat 6 maja. Książę Sussexu zdradził, że twarz potomka zostanie pokazana światu w środę, 8 maja. Chociaż w internecie nie ma jeszcze zdjęć royal baby, to dzięki symulacji komputerowej dowiadujemy się, jak prawdopodobnie będzie wyglądał królewski potomek.

Jakiś czas temu o wizualizacje przyszłych potomków książęcej pary pokusiło się The Sun. Tabloid poprosił rysownika i grafika, słynnego Joe’a Mullins’a o stworzenie portretów przyszłych królewskich dzieci. Nie jest to pierwszy raz, gdy Mullins robił coś takiego. W przeszłości stworzył grafiki przedstawiające dzieci księżnej Kate księcia Williama. Teraz wiemy już, że był bardzo blisko prawdy, więc można przypuszczać, że i tym razem się nie myli. Po dokładnym przestudiowaniu zdjęć Meghan i młodszego z synów księżnej Diany, stworzył dwa portrety.

Jak będzie wyglądał syn Meghan Markle i księcia Harry’ego?

Dzieci z pewnością odziedziczą dobry wygląd po rodzicach, a także pewne ich cechy charakterystyczne. Zaliczać się do nich mogą ogniście rude włosy, które występowały u przodków księcia Harry’ego od stuleci – sięgają czasów króla Henryka VIII. Na zdjęciach przygotowanych przez Mullinsa, chłopiec ma więc rude włosy. Choć u rodziców mieszanego pochodzenia etnicznego dzieci często dziedziczą ciemny kolor oczu, są duże szanse, że maluchy Meghan i Harry’ego mogą mieć niebieskie oczy, po swoim ojcu.

Przypuszcza się również, że dorosłym wieku dzieci pary będą dość wysokie, ponieważ książę Harry ma 189 cm wzrostu, a Meghan Markle 171 cm. Internetowe kalkulatory wskazują, że syn książęcej pary może mierzyć nawet 186 cm.

Jak wam się podoba taka symulacja?

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry wprowadzili fanów w błąd. Chodzi o poród księżnej

Zobacz: Dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego dało o sobie znać! Co za kapitalne zdjęcie!

Zobacz: Kto prowadzi Instagram Meghan Markle? Wszystko zdradziła jedna drobna wpadka we wpisie!


Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego – symulacja komputerowa

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego – symulacja komputerowa

Meghan Markle w dzieciństwie

Meghan Markle w dzieciństwie

Meghan Markle w dzieciństwie

Meghan Markle w dzieciństwie

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×