Szukaj

Archie stawia pierwsze kroki. Wspaniałe wieści prosto z domu Meghan i Harry’ego. Jest coś jeszcze

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Meghan Markle i książę Harry z synem Archiem

Meghan Markle i książę Harry mają powody do dumy. Ich syn, Archie, stawia pierwsze kroki. To niejedyne wieści z domu małżonków. Co jeszcze ujawnia zagraniczna prasa?

Meghan Markle i książę Harry mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzili się tuż przed wybuchem pandemii. Aktualne przebywają w Santa Barbara, gdzie kupili swoją wymarzoną posiadłość. Jej fragmenty co jakiś czas pokazują w sieci. Tak jak niedawno, gdy była aktorka zaprosiła internautów do salonu.

Meghan Markle i książę Harry są dumni z Archiego. Stawia pierwsze kroki

Meghan i Harry bardzo aktywnie włączają się w akcje charytatywne, o których co jakiś czas słyszy się w mediach. Swoją działalność łączą z wychowywaniem dziecka. Ich synek, Archie, w tym roku skończył roczek. Jego rodzice mają powody do dumy. Jak zdradza królewska ekspertka, Katie Nicholl w Entertainment, chłopiec stawia już pierwsze kroki. Jest coś jeszcze:

Myślę, że on już zaczął chodzić. To bardzo szczęśliwy mały chłopiec, który kocha życie w Los Angeles.

Ekspertka dodaje, że małżonkowie doceniają czas, który mogą spędzać z rodziną:

Oboje czują się bardzo wdzięczni za momenty, które spędzają w domu z Archiem, obserwując, jak osiąga kolejne kamienie milowe.

O tym, że rodzina doskonale czuje się w swoim towarzystwie, nie ma też wątpliwości Daniel, który na co dzień mieszka w Nowym Jorku. Zna się z Meghan od lat i jak powiedział magazynowi People:

Zrobiliśmy przyjęcie urodzinowe dla Archiego na Zoomie, które było bardzo zabawne. Ponieważ nie mogliśmy się spotkać osobiście, każdy zadbał o to, by było miło.

People donosi, że małżonkowie zadbali, by ich syn miał piękne urodziny. Meghan przygotowała tort truskawkowo-kremowy, podczas gdy książę dekorował ich posiadłość balonami. Chociaż w sieci nie pojawiły się zdjęcia z uroczystości, z relacji świadków wynika, że wszystko wspaniale się udało.


Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×