Szukaj

Takich rewelacji na temat syna Marty Kaczyńskiej nikt się nie spodziewał! Chłopiec posiada rzadką cechę!

Marta Kaczyńska trzecie dziecko

Marta Kaczyńska trzecie dziecko

Syn Marty Kaczyńskiej zostanie prezydentem?

Przypomnijmy, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego, Marta Kaczyńska, niedawno trzeci raz została mamą. Na świat przyszedł bowiem jej syn, którego ojcem jest tajemniczy brunet z Trójmiasta, Piotr Zieliński.

Okazuje się, że losy niemowlaka z rodu Kaczyńskich, są już przesądzone! Choć bobas ma dopiero tydzień już wiadomo, że czeka go świetlana przyszłość, która jest zapisana w gwiazdach. Malec wyrośnie na wielkiego polityka:

Chłopiec urodził się 7 sierpnia, a zatem jest zodiakalnym lwem. To znak zodiaku, którego żywiołem jest ogień. Już dziś możemy więc powiedzieć, że chłopiec będzie wojownikiem, osobą energiczną i pełną życia, niezależną, narzucającą swoje zdanie otoczeniu, przy okazji czerpiąc z tego satysfakcję. Czy to nie brzmi jak opis wytrawnego polityka? Jest wielce prawdopodobne, że obierze właśnie taką ścieżkę, bo ma ku temu wrodzone predyspozycję. Z wyjątkiem charyzmy, bo czy będzie ją miał, przewidzieć się nie da – zdradził dla Super Expressu astrolog Kazimierz Olszewski.

Wiadomo już, że męski potomek z rodu Kaczyńskich, pójdzie w ślady swojego nieżyjącego dziadka Lecha Kaczyńskiego, maluch zrobi wielką karierę tak jak Jarosław Kaczyński!  

Przypomnijmy, że na potwierdzenie tych hipotez może być fakt, że zodiakalnymi lwami są również słynni amerykańscy prezydenci – Bill Clinton oraz Barack Obama. Kto wie, może i syn Marty Kaczyńskiej za kilkanaście lat zostanie słynnym politykiem, prezesem, a nawet prezydentem?

Malucha czeka także powodzenie u kobiet, na to wskazuje bowiem układ ciał niebieskich, który pojawił się w dniu jego narodzin:

Co tu dużo mówić, będzie bawidamkiem! Ogólnie urodzeni pod znakiem lwa są osobami, które wiodą szczęśliwe życie. Wielu astrologów twierdzi, że lew to jeden z najszczęśliwszych znaków zodiaku – dodał astrolog w wywiadzie dla Super Expressu

Dumna mama może wiec spać spokojnie i nie martwić się o przyszłość swojego synka.

Zamieszanie z porodem Marty Kaczyńskiej! W mediach krążą fałszywe informacje

Tylko u nas! Znamy płeć i imię dziecka Marty Kaczyńskiej! Jest bardzo klasyczne

Trzeci mąż Marty Kaczyńskiej pierwszy raz skomentował narodziny ich wspólnego dziecka!


Marta Kaczyńska urodziła dziecko

Marta Kaczyńska urodziła dziecko

Marta Kaczyńska w ciąży na zakupach

Marta Kaczyńska w ciąży na zakupach

Marta Kaczyńska w ciąży kupuje prezent

Marta Kaczyńska w ciąży kupuje prezent

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×