Syn Rozenek zaszczepił się przeciw koronawirusowi. Pod postem 15-latka burza. Komentuje Małgorzata

Syn Małgorzaty Rozenek przyjął szczepionkę

Syn Małgorzaty Rozenek przyjął szczepionkę

Stanisław Rozenek, najstarszy syn Małgorzaty Rozenek, przyjął szczepionkę przeciw koronawirusowi. W komentarzach burza. Co piszą internauci?


Małgorzata Rozenek to obecnie jedna z najpopularniejszych osób w naszym kraju. To czołowa polska influencerka i gwiazda show-biznesu. Od lat działa w mediach, a największą rozpoznawalność przyniosła jej rola prowadzącej program Perfekcyjna pani domu. Mogliśmy również zobaczyć ją w Projekt Lady, Azja Express czy Rozenek cudnie chudnie.

Jeśli chodzi o życie uczuciowe, to od kilku lat Małgosia wiedzie szczęśliwe życie u boku Radosława Majdana. Pierwszy ślub wzięła z Łukaszem Bukaczewskim, jednak ich małżeństwo nie przetrwało. Następnie związała się z Jackiem Rozenkiem, z którym ma dwóch synów – Stanisława i Tadeusza. Z obecnym małżonkiem pobrali się w 2016 roku, a w czerwcu ubiegłego roku przyszedł na świat ich syn Henryk.

Najstarszy potomek Rozenek, Stanisław, sam jest już początkującym influencerem. Z powodzeniem prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się swoją twórczością i pokazuje fragmenty życia.

Syn Małgorzaty Rozenek przyjął szczepionkę przeciw koronawirusowi

15-letni Stanisław już od dawna napawa swoją znaną mamę szczególną dumą. Chłopiec ma prawdziwie artystyczną duszę. Interesuje się fotografią oraz modą. Na swoim koncie ma już wiele ciekawych projektów, którymi chętnie chwali się na Instagramie. Oprócz tego nie waha się głośno wyrażać swoich poglądów, jak wówczas, gdy wypowiedział się na temat swojej orientacji seksualnej.

Pod koniec 2020 roku w Polsce rozpoczęły się szczepienia przeciwko Sars-CoV-2. Na początku preparat przyjęli medycy oraz studenci kierunków medycznych i osoby z grup szczególnego ryzyka. Z czasem dostępność szczepionek rozszerzono na inne grupy społeczne, a obecnie zaszczepić się mogą wszyscy chętni, łącznie z dziećmi powyżej 12 roku życia.

W środę Stanisław podzielił się zdjęciami z punktu szczepień i wyznał, że właśnie przyjął 2 dawkę. Pod postem nastolatka rozpętała się prawdziwa burza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Stanisław Rozenek (@s_rozenek)

Jako pierwsza post syna skomentowała Małgorzata Rozenek, która napisała krótko:

Odpowiedzialność.

O ile część z użytkowników sieci podziela zdanie gwiazdy i bije brawa jej synowi, tak inni mocno krytykują posunięcie. Uważają, że przyjmowanie tak mało poznanego preparatu jest co najmniej ryzykowne.

 • Nie bała się Pani zaszczepić dzieci? Macie pełne zaufanie do tych szczepionek pomimo tyłu faktów przemawiających przeciwko nim?
 • To jest odpowiedzialność? Gdyby to była sprawdzona szczepionka (np. na malarię) – w porządku, ale eksperymentalny preparat, pod którym jest wiele znaków zapytania (bo nawet na oficjalnej ulotce napisali) – nie wiadomo czy chroni, nie wiadomo na ile, kto płaci odszkodowanie.

Temat szczepień od początku wzbudza sporo emocji. Zdaje się, że dawno nic tak bardzo nie podzieliło społeczeństwa.


Syn Małgorzaty Rozenek przyjął szczepionkę

Syn Małgorzaty Rozenek przyjął szczepionkę

Syn Małgorzaty Rozenek przyjął szczepionkę

Syn Małgorzaty Rozenek przyjął szczepionkę

Stanisław Rozenek - Parada Równości 2021

Stanisław Rozenek - Parada Równości 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zapłacono mu nieźle za promocję szczepionki…wątpię, że ją otrzymał. To program promocji szczepień, po to żeby jak najwięcej dzieci się zaszczepiło, będą do tego wykorzystywać młodych influencerów, youtube’rów, tiktok’erów.

 • Gość pisze:

  Antyszczepionkowe matoły, nie potraficie nawet poprawnie napisać obraźliwego posta ,ale wydaje się wam że pozjadaliście wszystkie rozumy i posiadacie wiedzę tajemną którą głosicie jak prawdy objawione. A jesteście zwykłymi nieukami.

 • Gość pisze:

  Widzę jest tu sporo idiotów którzy myślą ze szczepionki zabijają. Jak są zaszczepione miliony ludzi to czemu nie umierają czy nie dostają jakieś ciężkiej choroby? Antyszcziepionkowcy to ściek

 • Gość pisze:

  I kto odpowie za te dzieci , które wyślesz na rześ? Sprzedajna banda pseudo gwiazdek . I na was już niedługo przyjdzie koniec.

 • Gość pisze:

  Ta… zaszczypawkowany !!! I ludzie polecą jak baranh ! Jak można to reklamować aha już wiem … kasa kada . Jak ci nie wstyd sprzedać sie za pare srebrnikiw.

 • Barb pisze:

  Dzieci nie chorują i ciężko mi uwierzyć,tv że są tacy rodzice którzy eksperymentuja na Własnych dzieciach W imię czego ?pieniędzy?

 • Gość pisze:

  Oczywiście że to niby zaszczepienie kosztowało!

 • Gość pisze:

  Jestem przeciwna temu toksycznemu preparatowi, ale każdy ma prawo decydować sam za siebie. To jest Jego decyzja i Jego sprawa i uszanujmy ją.

 • Gość pisze:

  Ja proponuje jeszcze ze 3 podać tak dla pewności żeby jak najszybciej unicestwić tych bezmózgow i takie pokolenia będą w przyszłości nas reprezentować brawo

 • Gość pisze:

  Zaszczepił się, ale swoim wpisem nikogo nie namawia. STOP krytyce i hejtowaniu!

 • Gość pisze:

  „Bądź odpowiedzialny.Przyjmij sz-kę za którą nikt nie jest odpowiedzialny”. / Konrad Berkowicz.

 • Gawryś pisze:

  No to se długo noe pożyke! Dzban!

 • Gość pisze:

  odpowiedzialna decyzja

 • Gość pisze:

  Dla mnie niech każdy podejmie taką decyzję jaką uważa za słuszną

 • Gość pisze:

  Szczepionka RTS,S, znana również jako Mosquirix, została stworzona przez naukowców z brytyjskiego giganta farmaceutycznego GSK już w 1987 roku. Przez ponad 30 lat przechodziła testy i była wspierana przez wiele organizacji, m.in. PATH. Jej działanie polega na mobilizowaniu układu odpornościowego do wytwarzania przeciwciał, które blokują pasożyta i zapobiegają zakażeniu wątroby. W 2015 roku strategiczna grupa doradcza ekspertów ds. szczepień przy Światowej Organizacji Zdrowia (SAGE) i Komitet Doradczy ds. Polityki Malarii (MPAC) wspólnie zalecili pilotażowe wdrożenie szczepionki w Afryce.

  Szczepionka na malarię położy kres epidemiom?
  Według WHO w latach 2000–2015 liczba zgonów z powodu malarii spadła o 62 proc., a liczba zachorowań zmniejszyła się o 41 proc. Nowsze dane sugerują jednak, że malaria powraca. W 2016 roku odnotowano 217 mln przypadków, a w 2017 o 2 mln więcej. Kenia robi bardzo duże postępy w walce z chorobą, mimo to w niektórych regionach kraju doszło niedawno do wybuchu epidemii. Ostatnia miała miejsce w Baringo, gdzie zginęło siedem osób. WHO przewiduje jednak, że m.in. dzięki szczepionce do 2050 roku uda się zwalczyć malarię

 • Gość pisze:

  To reklama

 • Iza pisze:

  O tak, szczepionka na malarię jest faktycznie sprawdzona, opracowana w Oxfordzie w kwietniu tego roku 🤣 co za durnie ci antyszczepionkowce

 • Szczepsiesam pisze:

  Nie wierze..

 • Gość pisze:

  nie lubię tych rozenków majdanów ale to słuszna decyzja popieram

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×