Syn Małgorzaty Rozenek zrezygnował z lekcji religii. Gwiazda publicznie oznajmiła, co go zraziło

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zdradziła, dlaczego jej syn zrezygnował z lekcji religii. Wyznała także, dlaczego jej rodzinie jest nie po drodze z instytucją Kościoła Katolickiego.

Małgorzata Rozenek jest jedną z największych i najpopularniejszych gwiazd TVN. Na antenie zadebiutowała dziesięć lat temu w programie Perfekcyjna Pani Domu. W krótkim czasie zyskała grono wiernych fanów, dla których stała się autorytetem. Długo nie musiała czekać też na kolejne propozycje, które otworzyły przed nią drzwi do wielkiej kariery. Obecnie jest odnoszącą sukcesy kobietą biznesu, która nie tylko regularnie pojawia się na ekranach telewizorów, ale i rozwija własne biznesy. Ma między innymi firmę cateringową oraz markę odzieżową. Obie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. To jednak zaledwie część zajęć Małgosi.

Jednak jak zawsze podkreśla, najważniejsza jest dla niej rodzina. Obecnie jest żoną Radosława Majdana, z którym doczekała się syna, Henia. Małżonkowie wychowują także Stanisława i Tadeusza, dzieci z poprzedniego związku Rozenek. W rozmowie z portalem gwiazda otworzyła się na temat tego, jakie ma podejście do religii i zdradziła, dlaczego jedna z jej latorośli zrezygnowała z katechezy.

Dlaczego syn Małgorzaty Rozenek nie chodzi na religię?

Małgorzata Rozenek ma jasne, sprecyzowane poglądy, którymi chętnie się dzieli publicznie. To między innymi stosunek kościoła katolickiego do metody in vitro skłonił ją i jej męża do rezygnacji z ochrzczenia ich najmłodszego synka Henia. Zdradzili, że jako osoby wierzące z trudnością podjęli taką decyzję, jednak nie chcieli włączać go w środowisko, które nie akceptuje metody, którą zostali poczęci chłopcy. Wyjaśniła też w rozmowie z portalem, dlaczego jej średni syn nie uczęszcza na lekcje religii w szkole.

Mój starszy syn miał komunię, bo sam chciał, i przez ten czas był przygotowywany, chodził na katechezę. Tadeusz od początku mówił, że nie chce. My jesteśmy rodziną wierzącą, ale nie jesteśmy blisko związani z instytucją kościoła katolickiego w tej formie, jaką prezentuje obecnie. Jest mi bardzo ciężko zaakceptować wiele żywych problemów kościoła i uważam, że trudno będzie dla takich ludzi jak my odnaleźć się w instytucji kościoła, jeśli ona się nie zreformuje – powiedział Rozenek Pudelkowi.

Zdaniem Małgorzaty nauka religii jest niezwykle istotną częścią edukacji młodych ludzi, ale nie zgadza się ona z programem nauczania tego przedmiotu, zaproponowanym przez ministra edukacji:

Na tym polega edukacja humanistyczna młodego człowieka. Nie da się uciec od pewnych aspektów religijnych w wychowaniu ludzi, jest do ogromny element historii, ale mam wrażenie, że teraz szala przerzuca się na drugą stronę, skupiamy się zbyt mocno na tym aspekcie, nie dając młodemu człowiekowi szerokiego wachlarza wyboru – powiedziała.

Zgadzacie się punktem widzenia Małgorzaty Rozenek?


Dagmara Kaźmierska skomentowała Henia

Dagmara Kaźmierska skomentowała Henia

Małgorzata Rozenek z rodziną w takich samych butach

Małgorzata Rozenek z rodziną w takich samych butach

Małgorzata Rozenek z rodziną w takich samych butach

Małgorzata Rozenek z rodziną w takich samych butach

Komentarze

 • Gość pisze:

  Od kiedy Rozenkowa gwiazda.Co jedna to gwiazda.Wam się już pomyliły gwiazdy od byle czego i gwiazdy z prawdziwego zdarzenia.Gwiazda jest Beata Tyszkiewicz no i pochodzenie ma.Zawsze piękna dystyngowana Pani .A Rozenek czym sobie zasłużyła.Ludzue pomyślcie sami.

 • Gość pisze:

  wszędzie te puste wgzemplarze, ni to mądre ni to ladne a puste puste puste i uważa że sprzedajne

 • Gość pisze:

  WSPANIAŁY WPIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRAWDA i tylko prawda dzięki

 • Gość pisze:

  i ok a teraz kolej na ciebie zrezygnuj z mediów i pozwól większości spokojnie żyć, nikogo te wasze brednie nie interesują.

 • Gość Zoska pisze:

  Przecież jej synowie nie chodzą do polskiej szkoły.

 • Gość pisze:

  Radzimy goli brzuch. Blee

 • GośćNACJONALISTA pisze:

  LEWACTWU ZAWSZE KOSCIÓŁ BEDZIE PRZESZKADZAL BO MA NIE WYGODNE TEZY DLA WYGODNYCH LEWACKICH PSEUDOCELEBRYTOW ROZENEK MA TYPOWE MYSLENIE MARKSISTY BADZ LESBIJKA ZAPLODNIJ SIE IN VITRO A POTEM SZYBKO ZROB ABORCJE I OPLAKUJ LOS DZIECI ISLAMSKICH NAJEZSZCOW LEWACKIE TEPE BEZMOZGI

 • Gość pisze:

  Nie zgadzam się….sama nie zdecydowałam się na in vitro nie tylko z powodu zakazu kościoła ale przede wszystkim z powodu tego jak doświadcza rodziców ta metoda szczególnie kobietę….ile trzeba wycierpieć bez żadnej gwarancji, że będziemy mieli dziecko….pani Rozenek dobrze,że się udało ale sama wie że w ogromnym procencie są rodzice którym ta metoda nie pomoże s jeszcze pozostawi w ich życiu mnóstwo bólu i rozczarowania niestety!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×