Szukaj

Syn Małgosi Rozenek jest jak książę George! Gwiazda zapisała chłopca na nietypowe zajęcia dodatkowe

Małgorzata Rozenek to perfekcyjna pani domu, perfekcyjna mama i żona. Gwiazda TVN zdradziła właśnie, jak wiele nerwów kosztowało ją rozpoczęcie roku szkolnego jej synów.
Książę George, Małgorzata Rozenek, dzieci

Książę George, Małgorzata Rozenek, dzieci


Rok szkolny ruszył pełną parą. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan musieli teraz się skupić, na tym, żeby odpowiednio zaplanować dzieciom rozkład zajęć. Poza prestiżową, polsko-francuską szkołą, chłopcy chodzą przecież na liczne zajęcia. Czego dodatkowo uczą się 9-letni Stanisław i 13-letni Tadeusz?

Jak poukładasz teraz na początku, tak będzie wyglądał cały twój rok. Czyli już mając plan lekcji, połączenie angielskiego z piłką, czy japońskiego i szycia – w przypadku mojego starszego syna – i cała ta masa różnych zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych. To jest totalna żonglerka – powiedziała Małgosia Rozenek w swojej relacji na Instagramie.

Syn Małgorzaty Rozenek chodzi na lekcje szycia

Wygląda więc na to, że Tadeusz jest niczym książę George. Syn Kate i Williama pokochał lekcje baletu. A to – o dziwo – rozbawiło prowadzącą poranny program Good Morning America. 

Nietypowe zajęcia dodatkowe zawsze wzbudzają zainteresowanie, a szycie niewątpliwie jest jednym z nich. Małgosia może być jednak spokojna. Doskonale wiemy, że jej syn jest uzdolniony, a sławna mama robi wszystko, by umożliwić mu karierę w świecie projektantów mody. Wspominała już, że nieustannie mu kibicuje.

Kto wie… Może Tadeusz wyjedzie nawet robić karierę w Paryżu? To modowa stolica świata. A chłopiec nie bez powodu uczy się przecież języka francuskiego.

Zobacz: Małgorzata Rozenek podkreśliła talię ekstremalnie obcisłym strojem kąpielowym! Wymiarów może pozazdrościć jej Angelina Jolie


Małgorzata Rozenek z synami na rozpoczęciu roku szkolnego

Małgorzata Rozenek z synami na rozpoczęciu roku szkolnego

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan z synami na rowerach

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan z synami na rowerach

Małgorzata Rozenek chwali się sukcesem swojego syna Tadeusza

Małgorzata Rozenek chwali się sukcesem swojego syna Tadeusza

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×