Krzysztof Rutkowski i jego syn przeżyli chwilę grozy na wakacjach. „Junior zawalczył z rekinami”. Drastyczne wideo trafiło do sieci

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski z rodziną przebywa na wakacjach w Grecji. Niestety doszło tam do nieprzyjemnego incydentu. Ucierpiał jego syn.

Krzysztof Rutkowski zaczynał karierę jeszcze w milicji. W III RP zdecydował się na karierę prywatnego detektywa. Rozwiązał setki spraw i zaskarbił sobie sympatię tysięcy Polaków. We wrześniu zobaczymy go na ekranach telewizorów w formacie Taniec z Gwiazdami. Detektyw nie kryje, że nie poszedł do programu dla pieniędzy, ponieważ ma ich pod dostatkiem.

Ludzie w Polsce wstydzą się przyznać do tego, że są bogaci. To jest coś bardzo niedobrego. Ja nie mam się czego wstydzić, że jestem milionerem, że mam miliony złotych na koncie, bo nim jestem, ale ciężko pracuję, kiedy inni siedzą przed telewizorem i zmieniają kanały, oglądając to, co ich interesuje w tym momencie, a ja w wielu przypadkach jestem w robocie – powiedział Jastrząb Post.

Dlatego zamierza przekazać honorarium fundacji.

Ja nie robię tego, co robili ludzie, których znam osobiście, że wyjmowali walizkę pieniędzy i pokazywali ją. Ale nie można robić z siebie biedaka, kiedy człowiekowi jest dobrze. Kiedy może innym pomóc. Zaczęło się od sytuacji na planie „Tańca z gwiazdami”, kiedy to niektórzy spekulowali, ile milionów Rutkowski zarobi na „Tańcu z gwiazdami”. Dla mnie to było w ogóle absurdem. Wtedy oczywiście udzieliłem informacji, że pieniądze przekazuję na rzecz fundacji. Proste. I powiedziałem – stać mnie na to, bo jestem milionerem.

Pełen wywiad poniżej.

Krzysztof Rutkowski z rodziną na wakacjach. Co tam się stało?

Detektyw w 2019 roku sformalizował związek z Mają. Para wychowuje syna, Krzysztofa juniora. Bliscy przebywają aktualnie w Grecji, jednak już pierwszego dnia doszło tam do nieprzyjemnego incydentu, który nieco popsuł im humory.

Młodszy Krzysztof padł ofiarą wypadku. Rozciął sobie udo, przez co wymagał interwencji lekarskiej. Jego mama przybliżyła sytuację na wideoblogu w serwisie YouTube.

Później skomentowała incydent dla Plejady.

Delikatne rozcięcie uda. Skaleczył się w trakcie zabawy – uspokoiła.

Mamy nadzieję, że wakacje nie będą więcej obfitowały w podobne sytuacje.

Krzysztof Rutkowski o wypadku syna

Po czasie również ojciec chłopca zabrał głos.

Junior zawalczył z rekinami.
Wyszedł z tego pojedynku zwycięsko odniósł jedynie delikatne zadrapania od ich zębów.
Dobrego dnia – żartobliwie napisał na Instagramie.

Lubicie Krzysztofa Rutkowskiego?


Syn Krzysztofa Rutkowskiego miał wypadek

Syn Krzysztofa Rutkowskiego miał wypadek

Syn Krzysztofa Rutkowskiego miał wypadek

Syn Krzysztofa Rutkowskiego miał wypadek

Syn Krzysztofa Rutkowskiego miał wypadek

Syn Krzysztofa Rutkowskiego miał wypadek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×