Szukaj

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 20 lat! Internautki oszalały – jaki przystojniak!

Syn Krzysztofa Ibisza ma 20 lat

Syn Krzysztofa Ibisza ma 20 lat

Anna Zejdler, była żona Krzysztofa Ibisza, opublikowała post z okazji 20-stych urodzin ich syna, Maksymiliana. Komplementom ze strony internautek nie ma końca. Zobaczcie, jaki przystojniak.

Anna Zejdler i Krzysztof Ibisz byli małżeństwem przez sześć lat – od 1998 do 2004. Dwa lata po ślubie na świat przyszedł ich jedyny wspólny syn Maksymilian.

Związek pary nie przetrwał próby czasu, ale oni dla dobra syna, pozostali w dobrych stosunkach. Dzisiaj Maks jest już dorosłym mężczyzną i wzbudza niesamowite zainteresowanie. Nie dość, że jest dzieckiem znanych rodziców, to do tego jest przystojny i utalentowany.

Syn Krzysztofa Ibisza skończył 2o lat

Krzysztof Ibisz od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy oraz prezenterów telewizyjnych. Jest też ulubieńcem tysięcy widzów, a także niezaprzeczalną gwiazdą Polsatu. To on zawsze prowadzi największe gale oraz koncerty emitowane przez stację.

Prywatnie gwiazdor także ma wielkie powody do dumy. Są nim jego synowie. Wspomniany już Maks, a także owoc drugiego małżeństwa z aktorką Anną Nowak-Ibisz, 14-letni Vincent.

Jak podaje Rewia, starszy syn Ibisza zaczął studia aktorskie. Postanowił pójść w ślady swojego ojca, który z wykształcenia jest aktorem.

Maks nie obnosi się z tym, kim jest jego ojciec, bo chce być w szkole normalnie traktowany i sam dążyć do swoich celów, spełniać marzenia – zdradził informator magazynu.

W miniony piątek Maks skończył 20 lat, a z okazji urodzin pękająca z dumy mama, Anna Zejdler, pochwaliła się w sieci jego zdjęciami. Wyznała przy okazji, że zawsze marzyła o tym, żeby wcześnie założyć rodzinę, a syn jest uwieńczeniem tych życzeń. Przy okazji zdradziła, że jej dziecko wyrosło na wspaniałego dorosłego człowieka.

Podczas studiów, kiedy większość koleżanek myślała o robieniu zawodowej kariery, dalekich podróżach albo imprezowaniu do białego rana, ja raczej marzyłam o ciąży, karmieniu piersią i spacerach z wózkiem po parku. Chciałam dorosłe życie zacząć od tego, co było dla mnie najważniejsze, dlatego 6 listopada 2000 roku, kilka miesięcy po obronie pracy magisterskiej, w poniedziałkowy mroźny poranek zostałam matką. Szczęście moje było tym większe, że wcześniejszą nieudaną ciążę, wybitna profesor ginekolog-położnik skomentowała słowami: Nie wiem, czy w ogóle będzie pani kiedyś miała dzieci. No cóż. Mam! Jedno z nich, Maksymilian, kończy dzisiaj 20 lat. Jestem dumna, że udało mi się wychować syna na faceta z zasadami. Mam nadzieję, że życie będzie go rozpieszczać „na maksa”! Wiem, że i tak nie przewróci mu się w głowie!

View this post on Instagram

Podczas studiów ,kiedy większość koleżanek myślała o robieniu zawodowej kariery, dalekich podróżach albo imprezowaniu do białego rana, ja raczej marzyłam o ciąży, karmieniu piersią i spacerach z wózkiem po parku. Chciałam dorosłe życie zacząć od tego, co było dla mnie najważniejsze🤱… Dlatego 6 listopada 2000 roku, kilka miesięcy po obronie pracy magisterskiej, w poniedziałkowy mroźny poranek po raz pierwszy zostałam matką. Szczęście moje było tym większe, że wcześniejszą, nieudaną ciążę, wybitna profesor ginekolog-położnik skomentowała słowami: Nie wiem czy w ogóle będzie pani kiedyś miała dzieci. No cóż. Mam!!! Jedno z Nich, Maksymilian, kończy dzisiaj 20 lat…Jestem dumna, że udało mi się Syna wychować na faceta z zasadami. Mam nadzięję, że życie będzie Go rozpieszczać „na maksa”😉! Wiem, że i tak nie przewróci Mu się w głowie! 🙃♥️🎂🍾🎁🎉 #birthday #happybirthday #myson #happy #together #memories #motherhood #family #grateful #twentyyearsold #celebrating #us Fot. @beatawielgosz_photographer oraz archiwum rodzinne📷

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐙𝐞𝐣𝐝𝐥𝐞𝐫 (@anna_zejdler) on

Pod postem nie brakuje komentarzy zachwyconych urodą syna Ibisza i Zejdler internautek. Pojawiły się życzenia urodzinowe, a także dociekania, jak to zwykle bywa, do kogo jest bardziej podobny. Jak sądzicie?


Anna Zejdler i Maksymilian Ibisz

Anna Zejdler i Maksymilian Ibisz

Maksymilian Ibisz skończył 20 lat

Maksymilian Ibisz skończył 20 lat

Maksymilian Ibisz skończył 20 lat

Maksymilian Ibisz skończył 20 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×