Syn Joanny Racewicz coraz bardziej podobny do ojca. Dziennikarka umieściła w sieci wzruszające zdjęcie z chłopcem

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz została samotną matką, gdy w 2010 roku Paweł Janeczek zginał w katastrofie rządowego samolotu. Jej syn jest coraz bardziej podobny do ojca! 

Paweł Janeczek pełnił funkcję oficera BOR przy prezydencie Polski. Zginął razem z resztą załogi obecnej na pokładzie samolotu lecącego do Smoleńska w kwietniu 2010 roku. Mąż Joanny Racewicz odszedł, gdy ich syn miał ledwie dwa lata. Igor nie pamięta nawet swojego taty, ale staje się do niego coraz bardziej podobny.

Joanna Racewicz opublikowała właśnie zdjęcie z synem, na którym widać podobieństwo chłopca do zmarłego ojca.

Jesień, uwielbiam panią… za kolory, szelesty, światła, nostalgie i każdą obietnicę, na którą trzeba czekać. Do wiosny – napisała na swoim profilu.

Zobacz: Joanna Racewicz wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak. Opublikowała rozdzierający serce wpis: “Czytam relacje z Gdyni i zaciskam pięści”

Fani od razu zabrali głos w komentarzach:

Piękne zdjęcie. Nostalgiczne, a jednocześnie spełnione

Jesteście, cudownym, tandemem, zdjęcie, piękne, muśnięte, pędzlem, świetnego, malarza, piękna, słoneczna, jesień, pozdrawiam, pani, Joasiu.

Zobacz: Wzruszające nagranie Joanny Racewicz. Uczciła rocznicę ślubu i oddała hołd zmarłemu mężowi. Serce pęka

Igor Janeczek ma już 11 lat. Jest uroczym brunetem, który swojej mamie zawsze będzie przypominać o mężczyźnie, który dał jej największe szczęście na świecie.

Dziennikarka przyznała już jakiś czas temu, że nie ma dnia, by nie wspominała męża, którego odebrała jej tragedia:

Codziennie z nim rozmawiam. Patrzę na jego zdjęcia wiszące w domu. Czasem wkładam koszulę Pawła. Zwłaszcza jedną, specjalnie niepraną, która ciągle nim pachnie. Wychodząc w sobotę do pracy, rzucił ją przy pralce. Na początku byłam na niego zła. Teraz z nią śpię – mówiła w magazynie Viva!

 


Joanna Racewicz z synem

Joanna Racewicz z synem

Joanna Racewicz wspomina Pawła Janeczka

Joanna Racewicz wspomina Pawła Janeczka

Joanna Racewicz z synem uczcili pamięć męża

Joanna Racewicz z synem uczcili pamięć męża

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×