Joanna Opozda zdradziła, jak nazwie syna. Ładnie? Długo negocjowała imię z Antkiem Królikowskim

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda wyjawiła imię dla synka. Wybrała dość oryginalne imię. Jak zareagował na nie Antoni Królikowski?

Joanna Opozda Antoni Królikowski spodziewają się dziecka. Para pobrała się latem 2021 roku. Po kilku tygodniach aktorka oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży. Długo zwlekała z zabraniem głosu w tej sprawie. Chciała, aby ciąża weszła w bardziej bezpieczny okres. Asia nie ukrywa przy tym, że podczas ciąży nie czuje się najlepiej.

Ciąża jest dla mnie bardzo trudnym czasem. Większość przeleżałam w łóżku. 3 razy patologia ciąży. Także ciężko mi znosić ten błogosławiony stan. Ja o tym nie opowiadam za bardzo, bo nie mam na to ani ochoty, ani czasu. Cieszę się, że dzisiaj jestem tutaj i czuję się dobrze, że jakoś wyglądam – wyznała w rozmowie z nami.

Joanna powiedziała nam też, że musiała mocno ograniczyć karierę aktorską w związku z niezwykłym stanem.

Niestety musiałam zwolnić ze względu na swoje zdrowie. Odrzuciłam sporo fajnych filmów, fajnych ról. Przykro mi z tego powodu. Nie ukrywam. To było gdzieś na początku, jeszcze tego brzucha nie było widać i nie mogłam kontynuować pracy. Ale zdrowie jest najważniejsze i nie mogłam tego przeskoczyć. Także już zwolniłam bardzo. Co będzie dalej? Nie mam pojęcia – wyjawiła.

Pełen wywiad z gwiazdą polskiego kina możecie zobaczyć poniżej.

Joanna Opozda ma imię dla dziecka. Jak nazwie synka?

W wywiadzie dla pisma Party Asia pochwaliła się, że urodzi synka. Już wówczas miała dla niego wybrane imię. Musiała jedynie namówić do niego swojego partnera.

Ja mam (imię dla dziecka – przyp. red.), ale Antek nie jest jeszcze do końca przekonany, więc chyba muszę z nim porozmawiać. Jakie? Jeszcze nie chcę mówić, zdradzimy to, gdy będziemy w stu procentach pewni – powiedziała.

Joanna i Antoni już doszli do porozumienia, bo  podzieliła się ona na Instagramie imieniem dla synka. Dodała na Instagramie ciążowe zdjęcie i opatrzyła je następującym opisem:

Nie będę ukrywać, że 2021 dał mi mocno popalić… Dlatego z niecierpliwością czekam na 2022 który dla mnie, będzie rokiem mojego kochanego synka Vincenta.

Jak widać, rodzice wybrali dla dziecka nietypowe, zagraniczne imię. Co o nim myślicie? Asia złożyła też życzenia swoim fanom:

 Życzę Wam cudownego Sylwestra!!! Bawcie się najlepiej jak potraficie i napijcie się za nasze zdrowie. Do siego roku mordeczki!!!

W sekcji komentarzy do Asi odezwał się jej mąż, który napisał:

VINCENT KRÓLIKOWSKI. Dziękuje Ci za ten rok najdroższa jesteś najdzielniejsza na świecie, kocham Was.

Joannie, Antoniemu i Vincentowi życzymy wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku!


Joanna Opozda - sylwester 2021

Joanna Opozda - sylwester 2021

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na Gali Marki Roku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na Gali Marki Roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×