Szukaj

Syn Doroty Szelągowskiej został gwiazdą TVN-u! 18-letni Antoni wkracza w świat show-biznesu!

Dorota Szelągowska syn

Syn Doroty Szelągowskiej ma obecnie 18 lat i wszystko na to wskazuje, że już niebawem zostanie gwiazdą TVN-u. Antoni właśnie dostał rolę w popularnym serialu! Czy podbije show-biznes?

Dorota Szelągowska skończyła dopiero 38 lat, jednak mało kto wie, że gwiazda TVN-u ma już dorosłego syna z poprzedniego związku. Projektantka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, dlatego do dziś nie wiadomo, kim jest ojciec Antka. Prezenterka bardziej skupia się na macierzyństwie, swoim życiu zawodowym oraz produkcji hitowych programów. Okazuje się, że ogromna oglądalność Domowych rewolucji to niejedyny sukces Doroty.

Już niebawem do rodzinnego grona medialnych osobowości polskiego show-biznesu dołączy także syn Szelągowskiej. Jak donoszą media plotkarskie, 18-letni Antoni otrzymał propozycję gry w popularnym serialu Na Wspólnej! Taką sensację podał Super Express, opierając się na wypowiedzi osoby z bliskiego otoczenia projektantki:

Antek dołącza do ekipy serialu „Na Wspólnej”. Wcieli się, oczywiście, w postać swojego rówieśnika, kolegę dotychczasowych młodych bohaterów.

Dorota Szelągowska jak do tej pory nie skomentowała sukcesu syna. Gwiazda TVN-u pokusiła się jedynie o kilka słów na temat planów Antka na przyszłość:

Mój syn występuje. Chodzi do szkoły, która kształci go w różnych kierunkach, myśli poważnie o aktorstwie, natomiast uważam, że jest to ciężka praca i nie tędy droga. Najpierw trzeba coś osiągnąć, pochodzić na castingi, poczuć smak porażki. Pójście gdzieś, gdzie możesz być wyniesiony na pięć minut, może być krzywdą dla dziecka.

Czekamy zatem na debiut nastolatka na szklanym ekranie. Czy powtórzy sukces Doroty, która w jego wieku prowadziła popularny w latach 90. program Rower Błażeja?

Zobacz: Dorota Szelągowska zachwyca się cudownymi wnętrzami, a my jej stylizacją. Elegancja w najlepszym wydaniu!

Zobacz: Wykształcenie Doroty Szelągowskiej to wielka niespodzianka! Tak samo jak jej miejsce urodzenia

Zobacz: Dorota Szelągowska schudła, zmieniła fryzurę i zatrudniła ekspertkę od stylu! Kto stoi za wielką przemianą gwiazdy?


Dorota Szelągowska z synem i Natalią Kukulską

Dorota Szelągowska z synem i Natalią Kukulską

Dorota Szelągowska z synem i Adamem Sztabą

Dorota Szelągowska z synem i Adamem Sztabą

Dorota Szelągowska rozmarzona na molo

Dorota Szelągowska rozmarzona na molo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×