Syn Doroty Szelągowskiej rzuci aktorstwo? Nie tak to sobie wyobrażał. Skąd to rozczarowanie?

Syn Doroty Szelągowskiej

Syn Doroty Szelągowskiej

Syn Doroty Szelągowskiej wybrał się na studia aktorskie. Niestety, nie tak sobie to wszystko wyobrażał. Co rozczarowało Antoniego?

Dorota Szelągowska jest dumną mamą małej Wandzi i pełnoletniego już Antoniego. Syn gwiazdy TVN w ubiegłym roku skończył 18 lat. Sporo kontrowersji wzbudziła jego matura. Miał zdawać egzamin na samym początku pandemii, co dla jego mamy było nie do przyjęcia. Otwarcie mówiła w mediach o tym, że w obecnej sytuacji zagrożenia nie wyobraża sobie, aby jej syn miał podejść do egzaminu. Wszystko jednak zostało przeniesione na późniejszy termin i zorganizowane w taki sposób, by zachować maksymalne zasady bezpieczeństwa.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Dorota zdradziła, że na egzaminie poradził sobie bez problemów, a potem pochwaliła się, że dostał się na wymarzone studia.

Właśnie dostał się na studia, na aktorstwo do Państwowej Szkoły Filmowej w Łodzi. Właśnie się żegnamy i to jest bardzo trudny moment dla matki, ale i ja, i Adam jesteśmy bardzo dumni z tego. To jest bardzo dziwny czas, ale fajny. Te egzaminy też wyglądały zupełnie inaczej. Natomiast musimy się nauczyć żyć w nowej rzeczywistości. Ja stosuję się do reżimu sanitarnego, odkażam ręce. Również mamy robione całą ekipą testy na COVID-19. Robię tyle, ile mogę, żeby nie zwariować, ale żeby też normalnie żyć, bo moim zdaniem to jest nowa rzeczywistość – mówiła.

Jak Antoni odnalazł się na studiach? Dorota Szelągowska zdradziła w wywiadzie dla Vivy!

Syn Doroty Szelągowskiej jest rozczarowany studiami aktorskimi

Szelągowska bardzo przeżywała to, że Antek wyprowadził się do Łodzi. Była dumna, ale nie obyło się bez łez i tęsknoty. Najbardziej jednak boli ją to, że syn nie do końca jest zadowolony ze studiów.

Rozmowa w tej chwili na temat studiowania, gdy zajęcia odbywają się online, a świat stanął na głowie, wydaje mi się bez sensu. Myślę, że te emocje i cała reszta pojawią się później. W tej chwili to jest jakiś rodzaj rozczarowania. Nie powiem, że na pewno mój syn jest rozczarowany dorosłością, ale nie chciałabym być na jego miejscu i w tym momencie rozpoczynać dorosłe życie, które nie wygląda tak jak miało

Wszystko przez pandemię i nowy system nauczania. Niestety wyobrażenia o nowym, dorosłym życiu okazały się zupełnie inne niż rzeczywistość.


Antoni Sztaba w serialu

Antoni Sztaba w serialu "Na Wspólnej" fot. Materiały promocyjne TVN

Antoni Sztaba w serialu

Antoni Sztaba w serialu "Na Wspólnej" fot. Materiały promocyjne TVN

Jan Dąbrówka i Antoni Sztaba

Jan Dąbrówka i Antoni Sztaba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×