Szukaj

W jakim stanie jest syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej? Najważniejsze dopiero przed nim. Tabloid ujawnił kulisy

Dominika Tajner - zdrowie syna

Dominika Tajner - zdrowie syna

Dominika Tajner-Wiśniewska kilka tygodni temu przeżywała dramat. Jej syn Maksymilian Idzik trafił do szpitala. Chociaż chłopiec wyszedł z lecznicy i dochodzi do siebie, to najważniejsze jeszcze przed nim. 

Dominika Tajner-Wiśniewska odpoczywa właśnie w ciepłych krajach. W arabskiej części Afryki resetuje umysł po trudnych wydarzeniach, które ostatnio wydarzyły się w jej życiu. Gwiazda nie tylko rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim, ale przez długi czas martwiła się o zdrowie syna, który przebywał w szpitalu.

Maksymilian Idzik, bo o nim mowa, z nieznanych przyczyn w ciężkim stanie trafił na OIOM. Rodzina na ten temat przed długi czas oficjalnie milczała, aż wreszcie mama chłopaka wydała oświadczenie, w którym prosiła o modlitwę. Na szczęście rodzinny dramat zakończył się szczęśliwie, a Maks podobno wrócił już do zdrowia.

Dlaczego syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej trafił do szpitala? Na temat ten uczestniczka Tańca z gwiazdami rozmawiać nie chce. Kiedy ona milczy, tajemnicy nie potrafią zachować osoby z jej otoczenia. To one w rozmowie z Faktem zdradziły, że nastolatek został przewieziony na OIOM prawdopodobnie przez ukąszenie kleszcza:

Objawy, jakie miał Maksymilian, wskazują właśnie, że mogło dojść do ukąszenia. Na szczęście doszedł już do siebie i czuje się tak, jakby nic się nie wydarzyło – podkreśliła znajoma rodziny w rozmowie z tabloidem.

Rodzina wciąż jednak czeka na najważniejsze, czyli na wyniki badań, które potwierdzą te przypuszczenia:

Rodzina czeka teraz na wyniki badań. Przy okazji chcą wykluczyć inne choroby, jakie wywołuje ugryzienie kleszcza – przyznała osoba z otoczenia Wiśniewskiej.

Trzymamy kciuki za Maksymiliana.

Zobacz: Qczaj wygadał się, co dalej z Michałem Wiśniewskim i Dominiką Tajner! Cały show-biznes czekał na te słowa!

Zobacz: Co się stało z piękną twarzą Dominiki Tajner? Nad morzem robi cuda, aby ponownie przypodobać się Michałowi Wiśniewskiemu?!

Zobacz: Michał Wiśniewski pozwolił sobie na obrzydliwy żart pod adresem 21-letniej wokalistki Ich Troje. W internecie zawrzało


Maksymilian Idzik – syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

Maksymilian Idzik – syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

Dominika Tajner-Wiśniewska z synem Maksymilianem

Dominika Tajner-Wiśniewska z synem Maksymilianem

Dominika Tajner-Wiśniewska i Aldona Wleklak w Tunezji

Dominika Tajner-Wiśniewska i Aldona Wleklak w Tunezji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×