Tak będzie miał na imię wnuk Dagmary Kaźmierskiej. Conan wybrał imię dla swojego syna

Dagmara Kaźmierska i Conan

Dagmara Kaźmierska i Conan

Syn Dagmary Kaźmierskiej zdradził, jak nazwie swojego potomka. Imię już wybrane, a Królowa Życia już nie może się doczekać wnuka.

Dagmara Kaźmierska przebojem wdarła się do polskiego show-biznes. Kontrowersyjna Królowa życia nagle stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w hitowym programie TTV. Zyskała mnóstwo fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą ją nie tylko w telewizji, ale też w social mediach, a  na jej profilu internetowym nie brakuje relacji z jej barwnego życia. W programie oprócz pięknej mamy pojawił się także syn gwiazdy – Conan.

Ostatnie kilka lat chłopak dorastał na oczach widzów. Wybrał wymarzone studia i dostał się na medycynę, o czym z dumą poinformowała jego mama. Chociaż jedynak często pojawia się na ekranach telewizorów i dzięki celebrytce zyskał sporą popularność, to raczej trzyma się z dala od show-biznesu.

Jakiś czas temu Conan był w związku z Ewą, którą zachwycona była jego mama.

Jeżeli da Bóg, że Ewunia zostanie moją synową, a ja składam o to ręce do Boga, to ja już powiedziałam Conanowi, że ja ją będę kochać bardziej od niego. To jest taka dziewucha, że nie mogłabym sobie wymarzyć lepszej synowej. Jak mój syn ożeni się z Ewą, to ja mogę zamykać oczy, bo wiem, że on pójdzie w dobre ręce. Ta dziewczyna to jest złoty dzieciak, naprawdę. To jest klasa babka – powiedziała Faktowi Kaźmierska.

Dodała również, że bardzo marzy już o wnukach.

Ja bym do Boga ręce składała, gdyby oni już dzisiaj brali ślub i mieli pięcioro dzieci. To wiem, że ona by go nie zostawiła – powiedziała.

Podobne plany ma też Conan, choć związek z Ewą to już przeszłość.

Tak Conan Kaźmierski nazwie swojego syna

Dagmarę z synem łączy silna więź, o czym świadczą choćby jej słowa w jednym z wywiadów, w którym opowiedziała o ponad rocznym pobycie w więzieniu, wyjawiła, że gdy rozdzielono ją z Conanem, bardzo za nim tęskniła:

Ja całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina fioletowa z płaczu – powiedziała Dagmara w rozmowie z WP.

Syn Kaźmierskiej ma bardzo oryginalne imię. Kto je wybrał i skąd inspiracja? Dagmara wyjawiła, że był to pomysł jej byłego męża. Gdy ona decydowała o imieniu dla córki, on wybierał, jak będzie nazywać się ich potomek płci męskiej.

Chociaż ostatecznie wybrali Conan, pierwsza propozycja była niemniej oryginalna jak obecne jego drugie imię:

Imiona dla syna wybrał mąż, który ma duszę wojownika. Ja miałam przygotowane imiona tylko dla dziewczynki. Początkowo miał być Evander. Ostatecznie został Conan Shingoo – stwierdziła w rozmowie z Vogule Poland Dagmara Kaźmierska.

Teraz Conan zdradził, jak nazwie syna. O dziwo, nawiązał do rodzinnej historii:

Mój syn będzie nazywał się Evander. Więc imię jest już wybrane – powiedział w rozmowie z serwisem Party.

Wyznał w tej samej rozmowie również, że być może znowu jest zakochany:

Jest kobieta na horyzoncie, i to na bardzo bliskim.

Jak widać, jest wielka szansa na to, że marzenie Dagmary szybko się spełni i zostanie babcią.


Conan Kaźmierski - Dzień Matki 2022

Conan Kaźmierski - Dzień Matki 2022

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×