Szukaj

Syn Dagmary Kaźmierskiej pochwalił się tatuażem. Opinie internautów jednoznaczne. „Ręka do ucięcia”

Conan Kaźmierski - tatuaż

Conan Kaźmierski - tatuaż

Syn Dagmary Kaźmierskiej jest jej nieodłącznym towarzyszem w show Królowe życia. Bywa tak samo kontrowersyjny jak jego matka. Tym razem pochwalił się tatuażem, a opinie internautów są jednoznaczne.

Dagmara Kaźmierska przebojem wdarła się do polskiego show-biznes. Kontrowersyjna Królowa życia nagle stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w hitowym programie TTV. Zyskała mnóstwo fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą ją nie tylko w telewizji, ale też w social mediach, a  na jej profilu internetowym nie brakuje relacji z jej barwnego życia. W programie oprócz pięknej mamy pojawił się także syn gwiazdy – Conan.

Gwiazda Królowych życia jest niezwykle z niego dumna, a on na oczach widzów przeszedł niewiarygodną metamorfozę. Conan zmienił się z nastolatka z problemami z cerą i wagą w muskularnego młodego mężczyznę. Czas leci szybko, a on kończy właśnie 19 lat.

Wszyscy fani programu wiedzą, że jest oczkiem w głowie Dagmary. Jest z niego bardzo dumna. Jego ambicją jest nie tylko siłownia i kolejne mięśnie, chłopak chciałby w przyszłości studiować medycynę, na co ciężko pracował, a co jak wiemy, udało mu się zrealizować.

Conanek to jest Conanek. Ma w planach coś bardzo poważnego, ale nie mogę zdradzać, bo będzie na mnie krzyczał. To bardzo ambitny chłopczyk. Cały czas idzie ostro w szkole, cały czas mu dobrze idzie. Ćwiczy też dość grubo. Szykujemy się do matury, bo Conan chce zdawać na medycynę. Co z tego będzie? Zobaczymy – zdradziła w dawnym wywiadzie dla Jastrząb Post Kaźmierska.

Dziś już wiadomo, że matura poszła świetnie, a i studia medyczne są kolejnym spełnionym marzeniem. Conan jednak nie traci młodzieńczej fantazji i niejednokrotnie zaskakuje w show TTV.

Conan zrobił sobie tatuaż

Niedawno Conan rozbawił widzów do łez, kiedy po wypiciu kilku głębszych z rozbrajającą szczerością wyznał matce, że uważa ją za osobę nieodpowiedzialną. Mina Dagmary – bezcenna, podobnie jak komentarz.

Chcesz poznać człowieka, nalej mu wódki…  Wypiło to, i prosze już wiemy jak myśli o własnej matce.

Conan skwitował:

Ja jestem szczery do bolu, aż przeźroczysty, aczkolwiek kocham cię..

I tak to właśnie jest z synem gwiazdy. Obecnie jest dumnym posiadaczem tatuażu na ramieniu. Przedstawia on wilka na tle lasu.

Internauci jednoznacznie ocenili dzieło na ramieniu Conana. Delikatnie rzecz biorąc, nie podoba im się tatuaż.

  • Z tym wzorem jest tak że jak sie nie ma co zrobić to się robi wilka w drzewie.
  • Ręka do ucięcia.
  • Zmywalny tak? Na szczęście.
  • Nie bardzo.
  • Mógł sobie dziarnąć „Conana barbarzyńcę”…

A wam jak się podoba tatuaż Conanka?


Conan Kaźmierski - tatuaż

Conan Kaźmierski - tatuaż

Dagmara Kaźmierska z mamą Romą i synem Conanem

Dagmara Kaźmierska z mamą Romą i synem Conanem

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem i bratem Łukaszem

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem i bratem Łukaszem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×