Syn Cristiano Ronaldo założył profil na Instagramie. Wrzucił trzy posty, a już ma ponad milion fanów

Syn Cristiano Ronaldo na Instagramie

Syn Cristiano Ronaldo na Instagramie

Syn Cristiano Ronaldo na Instagramie zebrał już ponad 1 milion fanów. Co publikuje najmłodsze dziecko słynnego piłkarza? Posty 10-latka robią wrażenie, tak samo jak jego umiejętności lingwistyczne.

Cristiano Ronaldo junior przyszedł na świat w 2010 roku. Piłkarz nigdy nie zdradził, kim jest matka chłopca. Wiadomo jednak, że nie jest nią ani Irina Shayk, poprzednia narzeczona piłkarza, ani żadna inna kobieta, z którymi rzekomo miał romans w tamtym czasie.

Syn piłkarza Juventusu kończy w tym roku dziesięć lat. Z tej okazji Ronaldo junior zdecydował założyć własne konto na Instagramie. I już dorobił się imponującego grona fanów.

Syn Cristiano Ronaldo na Instagramie. Co dodaje?

Najstarsze dziecko Ronaldo swój profil nazwało w uroczy sposób. Konto nosi nazwę „mini Cristiano Ronaldo 2010” – rok wskazuje na datę urodzenia chłopca. Dotychczas profil juniora polubiło ponad 1,2 mln osób. To imponujący wynik jak na dziecko gwiazdy, które dotychczas zamieściło raptem trzy posty.

9-letni Cristiano junior w swoim pierwszym nagraniu przedstawił się w czterech językach i udowodnił, że jest już małym poliglotą. Pierworodny Ronaldo pozdrowił internautów po angielsku, hiszpańsku, portugalsku i włosku. Swoje powitanie rozpoczął od słów:

Cześć wszystkim. To jest moje nowe konto na Instagramie. Mam nadzieję, że wam się spodoba – powiedział po angielsku, po czym powtórzył to samo zdanie w pozostałych wspomnianych językach.

Post Cristiano juniora okazał się hitem internetu, który odtworzono już niemal 5 milionów razy.

Cristiano najwyraźniej był pod wrażeniem swojego dziecka. Wpis skomentował jedną, ale jakże wymowną emotikoną.

Cristiano Ronaldo komentuje pierwsze nagranie syna na Instagramie

Cristiano Ronaldo komentuje pierwsze nagranie syna na Instagramie

Chłopiec zamieścił również zdjęcie z partnerką swojego ojca i matką jego najmłodszej siostry – z Georginą Rodríguez, z którą wziął udział w mediolańskim Tygodniu Mody.

Cristiano junior pokazał też zdjęcie z ojcem i rodzeństwem. Najwyraźniej dla „mini Ronaldo” rodzina jest najważniejsza. Na próżno bowiem szukać na jego profilu zdjęć luksusowych gadżetów, relacji z drogich wakacji czy czegokolwiek, co mogłoby wywołać na twarz jego rówieśników grymas zazdrości.

View this post on Instagram

????❤

A post shared by @ minicristianoronaldo2010 on

Chociaż Cristiano junior zgromadził już dużą rzeszę fanów, sam obserwuje tylko pięć kont. 9-latek śledzi poczynania swojego ojca, jego dziewczyny – Georginy, klubu piłkarskiego – Juventusu Turyn, piłkarza – Miguela Paixão i piosenkarki – Maríi Dolores.


Syn Cristiano Ronaldo na Instagramie

Syn Cristiano Ronaldo na Instagramie

Syn Cristiano Ronaldo na Instagramie

Syn Cristiano Ronaldo na Instagramie

Cristiano Ronaldo Jr i Georginą Rodríguez, Instagram

Cristiano Ronaldo Jr i Georginą Rodríguez, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×