Gwiazda „Plebanii” pobita we własnym domu. Aktorka ze złamanym kręgosłupem trafiła do szpitala

Plebania obsada

Plebania obsada

Gwiazda najpopularniejszych polskich seriali trafiła do szpitala. Aktorka w wyniku pobicia doznała licznych obrażeń w tym załamania kręgosłupa. Jak doszło do zdarzenia? Co mówi na ten temat?

Sylwia Wysocka to aktorka, która jest doskonale znana widzom. Przez wiele lat pojawiała się na ekranach telewizorów w kultowym serialu Plebania. Wcielała się tam w postać lubianej doktor Basi. Była jedną z głównych bohaterek, a jej losy fani śledzili z zapartym tchem. Gwiazda ma bardzo imponującą filmografię. Doskonale czuje się zarówno na małym, jak i na dużym ekranie oraz na deskach teatru. Na swoim koncie ma także role w takich produkcjach jak Na Wspólnej czy Ojciec Mateusz.

Kariera w show-biznesie w jej przypadku nie poszła ze szczęściem w życiu prywatnym. Aktorka trafiła do szpitala z poważnymi urazami, o czym poinformowała właśnie kolorowa prasa.

Sylwia Wysocka trafiła do szpitala. W jakim jest stanie?

Sylwia Wysocka niedawno rozstała się z partnerem, co podobno bardzo przeżyła. Teraz w jej życiu wydarzyła się kolejna tragedia. Tygodnik Rewia donosi, że aktorka została zaatakowana i dotkliwie pobita. Odniosła wiele obrażeń i trafiła do szpitala:

Aktorka ma złamaną rękę, w kilku miejscach złamany kręgosłup, na szczęście bez przerwanego rdzenia, a także liczne krwiaki na ciele.

Informacje te w rozmowie z dziennikarzami Rewii potwierdziła sama zainteresowana, która przyznała, że stała się ofiarą napadu. Wyjaśniła, że sprawa została zgłoszona odpowiednim organom, jednak dla dobra śledztwa nie chciała zdradzać zbyt wielu szczegółów całego zajścia:

To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan. Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas – wyznała aktorka.

Aktorka w rozmowie z Super Expressem dodała, że jest po obdukcji:

Jestem już po obdukcji. Sprawą niebawem zajmie się prokuratura. Więcej szczegółów nie mogę zdradzić ze względu na dobro śledztwa, ale kiedyś wszystko opowiem ze szczegółami.

Sylwia Wysocka, fot. Facebook

Sylwia Wysocka, fot. Facebook

Osoba z jej otoczenia dodaje, że gwiazda nie jest w stanie w najbliższym czasie wrócić do pracy:

 To dla niej dramat. Nieprędko wróci do pracy. Miała też zagrać w nowej produkcji, ale zdjęcia ruszają niebawem, a ona nie jest w stanie się poruszać bez bólu, wiec nie wiadomo co z tego będzie.

Rewia donosi również, że cała sytuacja nie miała miejsca na ulicy, a wydarzyła się w domu, który zajmowała razem ze swoim wieloletnim partnerem i ojcem dorosłego już syna. Pod tym adresem miała pojawić się najpierw policja, a później pogotowie. Wysocka po rozstaniu z mężczyzną była w trakcie wyprowadzki.

Aktorce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Ewa Kuryło, Włodzimierz Matuszak, Sylwia Wysocka, Bernadetta Machała-Krzemińska - Telekamery 2004

Ewa Kuryło, Włodzimierz Matuszak, Sylwia Wysocka, Bernadetta Machała-Krzemińska - Telekamery 2004

Sylwia Wysocka -premiera kalendarza Dobra Adopcja

Sylwia Wysocka -premiera kalendarza Dobra Adopcja

Sylwia Wysocka - akcja ,,Zima mroźna nam niegroźna

Sylwia Wysocka - akcja ,,Zima mroźna nam niegroźna"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×