Szukaj

Sylwia Przybysz pokazała duży ciążowy brzuch w obcisłej mini. Oj, chyba urodzi jeszcze przed świętami

Sylwia Przybysz w ciąży

Sylwia Przybysz w ciąży

Sylwia Przybysz w ciąży na zimowej konferencji TVP. Wokalistka pokazała dużych rozmiarów ciążowy brzuszek. Do zdjęć pozowała ze swoim ukochanym, Janem Dąbrowskim, który już niebawem poprowadzi The Voice Kids.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski przybyli na konferencje ramówkową TVP, w związku z udziałem youtubera jako współprowadzącego The Voice Kids. Tym razem jednak to nie Jan skupiał na sobie uwagę fotoreporterów, ale ciążowy brzuszek jego ukochanej.

Wokalistka jest ewidentnie dumna ze związku i z ciąży, gdyż jej sukienka mocno podkreślała jej obecny stan. Ciemna połyskująca kreacja ze skośnie biegnącą falbaną, mocno opinała wydatny brzuch przyszłej mamy. Sądząc po jego wielkości, Jan i Sylwia mogą powitać maleństwo jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Jan Dąbrowski cieszy się, że będzie ojcem

Youtuber jest zachwycony, że zostanie ojcem. Strój żony jakby krzyczał do publiczności: będziemy rodzicami!. A jeszcze wiosną mocno unikali pytań na temat ciąży. Sylwia przyłapana przez paparazzi na spacerze zasłaniała ręką brzuch. Na wiosenną konferencję ramówkową przyszła w błękitnej rozkloszowanej sukni, jakby chciała ukryć pierwsze zaokrąglenia brzucha. To jednak już przeszłość!

Dziś jej ciążowy brzuch jest już na tyle wydatny, że wokalistka nie próbuje go ukrywać, a wręcz odwrotnie.

Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo – pisała Sylwia na swoim Instagramie.

Sylwia PrzSylwia Przybysz, Jan Dąbrowski – zimowa ramówka TVPybysz, Jan Dąbrowski,

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski – zimowa ramówka TVP

Czy Jan Dabrowski i Sylwia Przybysz wezmą ślub?

Oboje niedawno skończyli 20 lat. Wydaje się, że mogliby korzystać z młodości i zamiast pakować się w pieluchy, bawić się w klubach i zwiedzać świat. Wybrali jednak inną drogę. O ciąży Sylwia powiedziała podczas swoich urodzin w sierpniu. Młodzi zdradzili też, że szykują pokój dla swojego potomka. Jednak nie zdradzają płci dziecka. Ale czy zamierzają wziąć ślub?

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz na temat ślubu milczą jak zaklęci. Podobno ich przyjaciel – tancerz Kamil Kuroczko – zaproponował parze, że specjalnie dla nich wymyśli choreografię na pierwszy taniec na weselu. Publicznie jednak nie otrzymał odpowiedzi.

Ze ślubem, czy bez trzymamy kciuki za szybki i łatwy poród!

Zobacz: Te gwiazdy urodzą w 2020 roku! Kto jest w ciąży?

View this post on Instagram

Dionizos i Afrodyta ???????? fot. @sylwiabomba

A post shared by Jan Dabrowski (@jdabrowsky) on


Sylwia Przybysz i Viki Gabor na zimowej ramówce TVP

Sylwia Przybysz i Viki Gabor na zimowej ramówce TVP

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz – zimowa ramówka TVP 2019

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz – zimowa ramówka TVP 2019

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski – zimowa ramówka TVP

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski – zimowa ramówka TVP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×