Szukaj

Z Kuchennych rewolucji do Królowych życia. Wielka metamorfoza restauratorki, którą 10 lat temu ratowała Magda Gessler

Sylwia Peretti

Sylwia Peretti

Magda Gessler z pewnością się nie spodziewała, że restauratorka, której lokal próbowała ratować 10 lat temu, przejdzie tak wielką metamorfozę i drogę, a także sama stanie się gwiazda telewizyjnego show. Jak się zmieniła Sylwia Peretti?

Magda Gessler jeszcze kilka lat temu pomagała uratować jej restaurację w Krakowie. Od tego czasu życie właścicielki lokalu z Kuchennych rewolucji radykalnie się zmieniło. Dziś jest nową gwiazdą show TTV Królowe życia. Jaka drogę przeszła Sylwia Peretti?

Jak zmieniła się Sylwia Peretti?

Obecnie Sylwia Peretti razem z mężem prowadzi bardzo dochodowy biznes – zajmują się rozbrajaniem bomb. Została też bohaterka show Królowe życia. Tam pokazuje swoje bujne kształty, których też pełno na jej profilu na Instagramie. Mówi o sobie, że za przejażdżkę szybkim autem oddałaby wiele, a w wolnym czasie uwielbia zrelaksować się na strzelnicy. W social mediach nie brakuje zdjęć jej luksusowego życia. Zanim jednak trafiła jako gwiazda do programu TTV, miała już za sobą debiut na szklanym ekranie.

Magda Gessler w 2011 roku odwiedzała restaurację U Jędzy w Krakowie, którą Sylwia Peretti prowadziła razem z mężem. Wyglądała wtedy zupełnie inaczej niż dzisiaj. Ładna 29-letnia blondynka, która, co było widoczne jak na dłoni, lubi dbać o swój wygląd. Charakterek jednak pokazała już w tamtym czasie.

Choć Magda Gessler przeprowadziła w u niej kuchenne rewolucje. Ani ona, ani jej mąż nie za bardzo wzięli sobie do serca jej rady i nie kontynuowali zmian. Dlatego po powrocie do Edelweiss, jak nazywała się restauracja po programie, gwiazda nie podpisała się pod przeprowadzoną rewolucją. Po rewolucji dziś nie ma już śladu, a lokal działa teraz pod nową nazwą Karczma Mario.

Jesteśmy przekonani, że Magda Gessler nigdy nie przypuściłaby wtedy, że Sylwia Peretti znajdzie się w show Królowe życia. Kompletnie odmieniona, w długich blond włosach, z mnóstwem tatuaży i z powiększonym biustem, nie waha się prezentować swoich wdzięków. W niecałe 10 lat zmieniła się niemal nie do poznania. To jest dopiero rewolucja. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 


Sylwia Peretti w kuchennych rewolucjach

Sylwia Peretti w kuchennych rewolucjach

Sylwia Peretti w kuchennych rewolucjach

Sylwia Peretti w kuchennych rewolucjach

Sylwia Peretti dziesięć lat po rewolucjach Magdy Gessler

Sylwia Peretti dziesięć lat po rewolucjach Magdy Gessler

Dodaj komentarz

  • Ona pisze:

    Szkoda że pieniądze niestety nie kupią Ci klasy, inteligencji i gustu. Zrobiła sobie parę rzeczy ale w głowie pusto a sposób w jaki mówi o mężu to już zupełny dramat. Kobieto trochę elegancji by nie zaszkodziło zdecydowanie lepszym programem dla tej pani byłby program projekt lady.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×