Polska aktorka wysyła męża na Marsa! Na urodziny zaszalała i kupiła mu bilet na lot w kosmos

Bilet na Marsa

Bilet na Marsa

Gwiazda seriali pochwaliła się, że kupiła mężowi bilet na Marsa. Pokazała w sieci zdjęcia wyjątkowej karty pokładowej, a my dotarliśmy do szczegółów. Takiej wyprawy w historii NASA jeszcze nie było.

Podobno loty na Marsa w przyszłości będą tak samo popularne i łatwodostępne jak obecnie loty z jednego kontynentu na drugi. Zanim jednak przekonamy się, ile prawdy jest w spekulacjach naukowców, możemy podglądać, jak kolejni Ziemianie próbują podbić Czerwoną Planetę. Na razie tylko w teorii, co wcale nie oznacza, że już teraz chętnych na lot międzyplanetarny nie brakuje.

Jakiś czas temu w sprzedaży pojawiły się bilety na obcy ląd. Wśród posiadaczy karty wstępu na statek kosmiczny znalazł się mąż znanej polskiej aktorki i piosenkarki, która wszystkim pochwaliła się w internecie. Lot zaplanowany jest na 2026 rok.

Sylwia Nowak kupiła mężowi bilet na Marsa

Sylwia Nowak, bo o niej mowa, postanowiła uczcić urodziny swojej drugiej połówki z rozmachem. Z myślą o Bartłomieju, którego poślubiła trzy lata temu, nagrała piosenkę Nieobojętny (teledysk publikujemy poniżej), wyprawiła huczną imprezę w luksusowej restauracji i wręczyła wymarzony bilet na odległą planetę. Zanim jednak mężczyzna poleci na Marsa, najpierw trafi tam lista uczestników wyprawy, na której widnieje jego nazwisko. Ale po kolei.

Sylwia Nowak kupiła mężowi bilet na Marsa

Sylwia Nowak kupiła mężowi bilet na Marsa

NASA przygotowała specjalną platformę, na której można wykupić bilet ze swoim nazwiskiem na marsjański lot. Sylwia z dużym wyprzedzeniem zaplanowała prezent dla ukochanego, bo zapisywać można było się jedynie do końca września 2019 roku. Po tym czasie w ręce wszystkich uczestników trafił specjalny certyfikat wystawiany przez NASA w formie karty pokładowej. Pod względem graficznym, bilety opatrzone unikalnym numerem wyglądają imponująco. Już teraz szacuje się, że karta pokładowa w dniu startu rakiety lub lądowania sondy, kiedy o misji zrobi się szczególnie głośno, będzie miała dużą wartość dla kolekcjonerów i pasjonatów astronomii.

Stworzenie listy z nazwiskami uczestników, którzy zgłosili się jako chętni do lotu na Marsa, to kolejna tego typu akcja organizowana przez NASA polegająca na wysyłaniu nazwisk w kosmos. Amerykanie odkryli, że jest to prosty sposób na popularyzację misji kosmicznych i wzbudzenie zainteresowania nimi wśród mieszkańców wszystkich krajów świata.

Zanim jednak nazwisko Bartłomieja trafi na obcą planetę, będziemy mogli zobaczyć, jak Sylwia poradzi sobie w serialu Pierwsza miłość, w którym wcieli się w postać studentki architektury. Odcinki z jej udziałem zostaną wyświetlone już jesienią.


Sylwia Nowak w dniu ślubuu

Sylwia Nowak w dniu ślubuu

Sylwia Nowak w sukni ślubnej

Sylwia Nowak w sukni ślubnej

Ślub Sylwii Nowak

Ślub Sylwii Nowak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×