Sylwia Madeńska została blondynką. Pochwaliła się fanom bardzo odważną metamorfozą

Sylwia Madeńska przeszła odważną metamorfozę

Sylwia Madeńska przeszła odważną metamorfozę

Sylwia Madeńska pochwaliła się w sieci nową fryzurą. Gwiazda przeszła radykalną metamorfozę. Zmieniła nie tylko kolor, ale i długość włosów. Zobaczcie, jak wygląda.

Sylwia Madeńska popularność zdobyła dzięki programowi Love Island. Wystąpiła w pierwszej edycji randkowego show. Tam poznała Mikołaja Jędruszczaka, z którym dotarła aż do ścisłego finału. Para zdobyła nie tylko główną nagrodę pieniężną, ale także prawdziwe uczucie. Nawet gdy zgasły kamery zakochani dalej pielęgnowali swój związek. Publikowali przepełnione miłością kadry i pojawiali się razem na imprezach. Zdecydowali się nawet wspólnie wziąć udział w programie Taniec z Gwiazdami. Podczas trwania wielkiego show rozstali się jednak i w swoim ostatnim odcinku zatańczyli już po rozstaniu.

Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że znowu się spotykają, a nawet polecieli razem na wakacje. Gdy prawda na temat ich relacji ujrzała światło dziennie, Mikołaj jednak wyparł się tego, a Sylwia nie ukrywała, że nie rozumie jego zachowania.

Sylwia Madeńska zmieniła fryzurę. Jak wygląda w blond włosach?

Sylwia Madeńska dzięki udziałowi w miłosnym show zyskała sporą popularność. Nie mogła też liczyć na brak kolejnych propozycji. Celebrytka na stałe już znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Bardzo prężnie prowadzi też własny profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją spora liczba internautów. Z każdym dniem przybywa jej kolejnych obserwatorów, a gwiazda chętnie pokazuje zdjęcia, na których możemy podejrzeć, jak wygląda jej prywatność.

Ostatnio zwyciężczyni Love Island mocno eksperymentuje ze swoimi fryzurami. Najpierw mocno obcięła swoje długie już włosy, a teraz postanowiła znowu je przedłużyć i przefarbować na blond. W zupełnie nowej odsłonie pokazała się fanom.

W końcu mogę zdradzić efekty zapowiadanej metamorfozy. Stałam się długowłosą blondynką.

Pod postem Sylwii nie brakuje kolejnych komplementów. Internautom bardzo spodobał się nowy look.

  • Sztos Sylwia.
  • Sylwia. Super Hot.
  • W każdej wersji pięknie.
  • Wow cudownie.
  • Pozamiatałaś.

Pod zdjęciem celebrytki nie brakuje też emotikonek ognia. Widać, że fryzura gwiazdy bardzo się spodobała. Trzeba przyznać, że Sylwia wygląda świetnie. Tancerka zaprezentowała się w nowej odsłonie podczas oficjalnej kolacji zorganizowanej przed wyborami Mister Polski 2020. Zdjęcia z gali zobaczycie w naszej galerii.


Sylwia Madeńska jest blondynką

Sylwia Madeńska jest blondynką

Sylwia Madeńska w nowej fryzurze na kolacji Mister Polski 2020

Sylwia Madeńska w nowej fryzurze na kolacji Mister Polski 2020

Sylwia Madeńska w nowej fryzurze na kolacji Mister Polski 2020

Sylwia Madeńska w nowej fryzurze na kolacji Mister Polski 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×