Szukaj

Sylwia Madeńska dodała odważne zdjęcie w bieliźnie. Zdradziła ile waży

Sylwia Madeńska

Sylwia Madeńska

Sylwia Madeńska opublikowała w social mediach bardzo odważne zdjęcie. Gwiazda pokazała się w zmysłowej bieliźnie i zdradziła kilka swoich sekretów. Ile waży?

Sylwia Madeńska popularność zyskała swoim udziałem w programie Love Island.Wyspa Miłości. Randkowe reality show przyniosło jej nie tylko sławę, ale także wielką miłość. Poznała tam Mikołaja Jędruszczaka, z którym udało jej się dotrzeć aż do samego finału. Zakochani przetrwali na antenie kilka kryzysów, a później zapewniali o swoim wielkim uczuciu. Największą pasją Madeńskej jest taniec. To właśnie zaprowadziło ją razem z Mikołajem na parkiet Tańca z Gwiazdami. Zakochani przygotowania do show rozpoczęli już wiosną. Program przerwała kwarantanna i pandemia koronawirusa. Dopiero jesienią para ponownie wróciła na antenę. Okazało się, że nie dzieje się między nimi najlepiej. Ich uczucie się wypaliło, a Mikołaj wydał oświadczenie, w którym poinformował, że jego związek z Sylwią należy do przeszłości.

Para wykazała się jednak wielkim profesjonalizmem i, mimo że nie darzyła się już uczuciem, nadal pojawiała się na treningach i wystąpiła w kolejnym odcinku na żywo. Teraz obydwoje wiodą szczęśliwe życie singli. Sylwia ostatnio pochwaliła się wielkimi zmianami. Zdecydowała się na sporą metamorfozę.

Sylwia Madeńska pokazała się w bieliźnie i zdradziła ile waży

Madeńska jest obiektem westchnień wielu mężczyzn. Piękna tancerka ostatnio zaskoczyła nową fryzurą. Odkąd pojawiła się na ekranach telewizorów, nosiła bardzo długie włosy. Początek nowego życia postanowiła rozpocząć też od zmiany fryzury. Jej kosmyki sięgają zaledwie do ramion. Za tę metamorfozę zebrała sporo komplementów. Fani nie szczędzili jej ciepłych słów.

Na profilu gwiazdy programu Love Island pojawił się kolejny kadr, który wywołał spore poruszenie. Sylwia pozuje w czarnej, koronkowej bieliźnie, a w opisie do zdjęcia opowiada drogę do swojej wymarzonej figury. Nie była ona łatwa i wymagała od niej sporego wysiłku.

Wrzucam ten post z uwagi na liczne wiadomości od Was oraz burzliwą dyskusję na temat mojej wagi. Mam 168 cm wzrostu oraz ważę 56 kg. Jestem dumna z siebie. Zrzucanie kilogramów po @loveislandwyspamilosci było okupione wieloma wyrzeczeniami, ćwiczeniami z @adrianna.kalisz oraz dużym stresem, a nie żadnymi zabiegami chirurgicznymi. Jestem zdania, że wszystko jest dla ludzi, jednak aby skorzystać z jakichkolwiek zabiegów, mam jeszcze czas. Jak chudnie ciało, to chudnie też buzia. Niektórzy mają genetyczne „pućki”, a niektórzy genetycznie zarysowane „kości policzkowe”. Należę do tej drugiej grupy i wiecie co ?? Cudownie mi z tym 😍 Lubię siebie, pracuje nad tym, aby z dnia na dzień coraz bardziej akceptować wszystkie swoje plusy i minusy. Lubicie krytykować ? To szczerze Wam współczuje Waszego smutnego życia 😉 #bodypositive

Sylwia podzieliła się ponętnym zdjęciem, a przy okazji nie miała też oporów, by podać swoją wagę. Wiele kobiet broni bowiem tego jak największej tajemnicy. Pod postem nie brakowało pochwał dla jej szczerości i odwagi.

  • Pięknie napisane.
  • Ja uważam, że zdecydowanie lepiej wyglądasz teraz niż na Love Island.
  • Lepiej bym tego nie ujął.
  • Wyglądasz cudownie. Szczerość to podstawa.

Madeńska nie mogła narzekać na nadmiar dodatkowych kilogramów, ale po opuszczeniu wyspy podjęła decyzję o tym, że chce zadbać o swoją sylwetkę. Jak widzimy na zdjęciu, cel osiągnęła i może pochwalić się rewelacyjnym ciałem.


Sylwia Madeńska

Sylwia Madeńska

Sylwia Madeńska ścięła włosy

Sylwia Madeńska ścięła włosy

Sylwia Madeńska

Sylwia Madeńska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×