Szukaj

Sylwia Madeńska mocno skróciła włosy: „Odważyłam się na duży krok”. Komplementom nie ma końca

Sylwia Madeńska przeszła odważną metamorfozę

Sylwia Madeńska przeszła odważną metamorfozę

Sylwia Madeńska przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Postawiła na ostre cięcie. Co na to internauci? 

Sylwia Madeńska wzięła udział w programie Love Island, gdzie wraz z Mikołajem Jędruszczakiem dotarli aż do finału, który wygrali. Para po powrocie do Polski wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Chociaż wydawałoby się, że stworzyli dobrze dobrany duet, postanowili się rozstać. Swoją decyzję przekazali w oficjalnym oświadczeniu.

Tenisista po rozstaniu z partnerką ujawnił niektóre sekrety ich życia prywatnego. Madeńska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedziała, że początkowo było nieco niesnasek, na szczęście z czasem udało się jej jednak wyciszyć negatywne emocje:

Doszło do rozstania. Tak wyszło. Było troszkę niesnasek pomiędzy nami, ale wydaje mi się, że to już się uspokoiło. Trzeba się nauczyć odpuszczać, nie komentować. […] W ogóle tak jest, że jak się jakiejś osoby nie widzi, to te emocje się wyciszają. Na pewno spotkamy się jeszcze na swojej drodze, miniemy się gdzieś w Warszawie. Warszawa jest mała. Szczególnie jak się nie chce kogoś spotkać, to tę osobę się spotka.

Sylwia Madeńska ścięła włosy. Odważna metamorfoza

Madeńska stara się być aktywna w social mediach. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie odsłania wybrane kulisy życia prywatnego. Pokazuje ciekawe stylizacje oraz chwali się pięknymi sesjami zdjęciowymi. W niedzielny poranek zaprezentowała światu odważną metamorfozę, którą przeszła.

Chociaż Sylwia przez długi czas była wierna długim włosom, postanowiła je bardzo skrócić. Zdecydowała się na długość do ramion. Madeńska w opisie pod zdjęciem przekonuje, że był to dobry ruch. Jest bardzo zadowolona z efektu:

Zastanawiałam się jak włosy mogę zmienić nastrój, jednak teraz, gdy w końcu odważyłam się zmienić swój look, zrozumiałam. To zdanie ma w sobie dużo racji.

Internauci są przekonani, że nowa fryzura odjęła tancerce lat:

  • Cudownie zdecydowanie mi się podobasz w krótkich! W krótszych wyglądasz o wiele młodziej.
  • Zmiana zdecydowanie na duży plus! Zostań przy takiej długości na dłużej.
  • Extra!! Jak dla mnie w krótkich zdecydowanie lepiej.

Na ten moment Sylwia Madeńska pokazała się w lokach. Obiecała, że niedługo wrzuci zdjęcie, na którym zaprezentuje się w prostych włosach.


Sylwia Madeńska ścięła włosy

Sylwia Madeńska ścięła włosy

Sylwia Madeńska - Znani dla służby zdrowia

Sylwia Madeńska - Znani dla służby zdrowia

Sylwia Madeńska - otwarcie lokalu

Sylwia Madeńska - otwarcie lokalu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×