Sylwia Juszczak dokonała tego, czego przez lata nie potrafiła uczynić Agnieszka Włodarczyk. Aktorka zrobiła rewolucję w życiu Mikołaja Krawczyka

Mikołaj Krawczyk pogodził się z mamą

Kiedy Mikołaj Krawczyk związał się z Sylwią Juszczak wiele osób spekulowało, że to tylko przelotna znajomość. W końcu przez ostatnie lata partnerką i wielką miłością aktora była Agnieszka Włodarczyk. Na początku tego roku drogi tej dwójki jednak się rozeszły i niedługo później gwiazdor zaczął być widywany w towarzystwie Sylwii.

Dzisiaj nikt już nie ma wątpliwości, że tę dwójkę połączyło prawdziwe uczucie. Zakochani postanowili razem zamieszkać. Okazuje się, że ukochana Mikołaja dokonała czegoś, czego nie potrafiły uczynić ani Agnieszka Włodarczyk, ani nawet Aneta Zając. Jak czytamy w Na żywo aktor pogodził się z mamą dzięki Sylwii Juszczak!

Z Agnieszką matka Mikołaja nigdy się nie przyjaźniła. Nie pochwalając wyboru uczuciowego syna, pani Krawczyk oddaliła się od niego prawie na trzy lata. Doszło do tego, że będąc w Warszawie składała wizyty Anecie i wnukom, omijając dom Mikołaja, który mieszkał z Agnieszką. Oboje przez to cierpieli. Na szczęście ostatnio znów zbliżyli się do siebie. Teraz pani Krawczyk bardzo ceni Sylwię za to, że dzięki niej syn pogodził się z Anetą i ma częsty kontakt z dziećmi – mówi informator

Przypomnijmy, że Aneta Zając i Sylwia Juszczak spotkały się ostatnio w jednej z warszawskich kawiarni. Aktorki uwieczniły to na wspólnym selfie.

Wygląda na to, że nowa sympatia Mikołaja ma na niego bardzo dobry wpływ. Czyżby to właśnie ona była partnerką na całe życie?

Zobacz: Sylwia Juszczak spotkała się z byłą partnerką Mikołaja Krawczyka.

Mikołaj Krawczyk pogodził się z mamą dzięki Sylwii Juszczak Arnesen

Mikołaj Krawczyk pogodził się z mamą dzięki Sylwii Juszczak Arnesen


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×