Sylwia Juszczak-Arnesen rozwodzi się? Niepokojące doniesienia na temat małżeństwa aktorki

Sylwia Juszczak-Arnesen

Sylwia Juszczak-Arnesen

Sylwia Juszczak-Arnesen poznała swojego obecnego męża, Magnusa Arnesena, 5 lat temu. Studiował on wtedy reżyserię w Łodzi. Jak twierdzą znajomi gwiazdy, to była miłość od pierwszego wejrzenia. 28 stycznia 2011 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Aktorka zdecydowała się polecieć do Oslo za ukochanym, który dostał tam ofertę pracy. Wraz z gwiazdą polecieli jej dwaj synowie z poprzedniego związku.

Zamieszkaliśmy w supermiejscu, nad samym fiordem, nad morzem, szkoła była tuż za płotem. Pomyślałam, że to dobre miejsce dla dzieci, żeby tutaj dorastały – tłumaczy w rozmowie z „Życiem na Gorąco”.

Jednak dwa lata temu Sylwia Juszczak-Arnesen zdecydowała się wrócić do Polski. Otrzymała propozycję roli w serialu TVP1. Przypomniała siebie widzom i reżyserom, którzy zasypali ją propozycjami ról. Już tej wiosny zobaczymy gwiazdę w czterech produkcjach. Co więcej, możemy jej popisy oglądać w programie „Taniec z Gwiazdami”. Czy w związku z tym nie będzie chciała wrócić do Oslo?

Rozważam powrót do Norwegii, nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa w tej sprawie, ale na razie chłopcy muszą skończyć tu szkołę podstawową – tłumaczy.

Związek na odległość nie należy do najłatwiejszych. Znajomi aktorki martwią się, że ciągła rozłąka może doprowadzić do rozwodu. Mąż gwiazdy tęskni nie tylko za ukochaną, ale i za jej synami.

Są przyjaciółmi. Magnus uwielbia synów żony z jej poprzedniego związku i bardzo żałuje, że odkąd Sylwia wróciła do Polski, nie może widywać się z 11-letnim Natanem i 7-letnim Vincentem tak często, jak by tego chciał. Teraz, kiedy aktorka trenuje przed kolejnym występem, jej mąż rozmawia z chłopcami jedynie przez telefon – twierdzi informator „Życia na Gorąco”.

Zobacz: Sylwia Juszczak-Arnesen rzuci karierę w Norwegii i wróci na stałe do Polski?

Sylwia Juszczak-Arnesen

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×