Szukaj

Ciężarna Sylwia Grzeszczak w obcisłym stroju. Fani patrzą na jej brzuszek i dopytują: „Który to miesiąc?”

Sylwia Grzeszczak w ciąży zagrała koncert w Łomży. Na scenie wystąpiła w obcisłym stroju. Czy widać już zaokrąglony brzuszek? Zobacz najnowsze zdjęcie przyszłej mamy.
Sylwia Grzeszczak ciąża

Sylwia Grzeszczak ciąża

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o drugiej ciąży Sylwii Grzeszczak. Póki co piosenkarka nie potwierdziła, ani nie zdementowała doniesień kolorowej prasy. Zapytana w programie Dzień Dobry TVN o to, czy niebawem zostanie mamą, odpowiedziała:

Nic wam nie powiem. Jedno jest pewne, ja zawsze chronię swojej prywatności, skupiam się na muzyce, bo zawsze mi to sprawia najwięcej radości. Czy jestem w ciąży czy będę… Czas pokaże.

Grzeszczak wciąż ma zniewalającą sylwetkę, wolną do ciążowych krągłości. Gdyby nie doniesienia kolorowej prasy, zapewne nikt nawet nie podejrzewałby, że piosenkarka wiosną urodzi maluszka.

Zobacz: Sylwia Grzeszczak blondynką! Ciężarna gwiazda ostro zaszalała u fryzjera, ale warto było. Efekt powala!

Sylwia Grzeszczak w ciąży. Czy widać już brzuszek?

Śledząc Instagram artystki możemy zauważyć, że ta zdecydowanie jest zwolenniczką stwierdzenia „ciąża to nie choroba”. Sylwia wciąż oddaje się pracy. Obecnie gwiazda wakacyjnego hitu Rakiety spędza większość czasu w trasie koncertowej, gdzie za każdym razem prezentuje się fenomenalnie. Ostatnio zamieściła zdjęcie w obcisłym dżinsowym stroju. Wielu wierzyło, że podkreśli on zaokrąglony brzuszek, tymczasem… pudło.

Sylwia Grzeszczak w ciąży wygląda fenomenalnie, ma sylwetkę godną pozazdroszczenia. Warto zaznaczyć, że najnowsze zdjęcie, jakie opublikowała na Instagramie, nie zostało zrobione przez nią, a przez fotografa łomżyńskiego portalu informacyjnego mylomza.pl przy okazji ostatniego koncerty gwiazdy na Podlasiu. To oznacza, że nie ma mowy o jakiejkolwiek ingerencji grafika czy nawet wypuszczaniu do sieci zdjęć sprzed ciąży, co często praktykują gwiazdy (jak np. swego czasu Kasia Warnke), by zmylić media.

Zobacz: Ciąża Sylwii Grzeszczak. Znana jest już data porodu! Kiedy gwiazda ponownie zostanie mamą?

View this post on Instagram

❤️dla Was !

A post shared by Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official) on

Pod zdjęciem ciężarnej Grzeszczak internauci zamieścili niezliczoną ilość komplementów na temat jej show. Niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenie, że był to „najlepszy koncert w jej karierze”. Jeden z fanów zapytał  jednak o to, kiedy Sylwia zostanie matką:

Który to miesiąc? Bo brzuszka nie widać, a chyba już trzy miesiące temu huczało w mediach? – zapytał fan artystki.

Na razie Grzeszczak nie odpowiedziała na pytanie, choć patrząc na jej nowe zdjęcie odpowiedź nasuwa się sama 🙂

Zobacz: Sylwia Grzeszczak w urodziny została wkręcona przez męża! Liber przygotował niespodziankę, o której mówił dzisiaj cały TVN!


Sylwia Grzeszczak pokazała brzuch. Czy jest w ciąży?

Sylwia Grzeszczak pokazała brzuch. Czy jest w ciąży?

Sylwia Grzeszczak pokazała brzuch. Czy jest w ciąży?

Sylwia Grzeszczak pokazała brzuch. Czy jest w ciąży?

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×