Ciężarna Sylwia Grzeszczak w Sopocie wyglądała świetnie, ale jej układ przyprawiał o dreszcze! Nawet nie chcemy myśleć, co by było, gdyby coś poszło nie tak!

Syliwia Grzeszczak

Syliwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak wystąpiła jako jedna z gwiazd w Operze Leśnej na Top Of The Top Sopot Festival 2019. Jej podniebne akrobacje zachwyciły widzów. Zobaczcie, jaki to był show!

Sylwia Grzeszczak w środowy wieczór była jedną z gwiazd sceny Top Of The Top Sopot Festival 2019. W związku z tym, od rana trwały próby w Operze Leśnej. Teraz już wiemy, dlaczego piosenkarka tak intensywnie ćwiczyła. Choreografia, jaką artystka przygotowała na koncert była dosyć karkołomna, a jej akrobacje przyprawić mogły o dreszcze, zwłaszcza, że wokalistka jest w ciąży

Zobacz: Liber z piękną córką na próbie Sylwii Grzeszczak! Kiedy ona tak wyrosła?

Piosenkarka latała ponad publicznością, na szczęście ekipa profesjonalistów dopilnowała wszystkiego, więc obyło się bez dodatkowych emocji i niebezpiecznych przygód. Ubrana była w zwiewna kreację w różnych tonacjach zieleni. Sprawiała wrażenie unoszącego się w powietrzu eterycznego kwiatu. Potem porzuciła tiule i wystąpiła w prostej, ale połyskliwej kreacji w kolorze pudrowego różu. Wyglądała świetnie.

Zobacz: Sylwia Grzeszczak blondynką! Ciężarna gwiazda ostro zaszalała u fryzjera, ale warto było. Efekt powala!

Sylwia Grzeszczak wykonała składankę swoich największych przebojów, a na koniec zaśpiewała nowy singiel Rakiety. Publiczność była zachwycona jej występem. Nagrodziła ją gromkimi brawami.

Zobacz: Top of the TOP Sopot Festival 2019: próby do drugiego dnia z udziałem gwiazd: Edyta Górniak, Sarsa, Margaret


Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×