Szukaj

Sylwia Grzeszczak niespodziewanie wrzuciła film z przygotowań do ślubu: „U mnie dzisiaj wielki dzień”. Fani ślą życzenia

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak pochwaliła się w sieci przygotowaniami do ślubu. Nie ukrywa ekscytacji, a przy okazji pochwaliła się fryzurą na to wydarzenie. Jest po gwiazdorsku.

Sylwia Grzeszczak niespodziewanie wrzuciła do sieci wideo, w którym zdradziła, że jest cała w emocjach, bo przed nią wielki dzień i właśnie przygotowuje się do ślubu. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Sylwia Grzeszczak przygotowuje się do ślubu

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Chętnie dzieli się w sieci swoimi zawodowymi projektami, a także metamorfozami, które ostatnio dosyć często uskutecznia – odkąd zrezygnowała z zachowawczej długości i grzywki, na jej głowie dzieje się istne szaleństwo, a ona we wszystkim zachwyca. Obecnie ma ponownie długie włosy w odcieniu karmelowego brązu.

Na próżno jednak szukać wielu postów na temat jej życia osobistego. Tym bardziej dzisiaj zaskoczyła wideo, w którym zdradziła, że szykuje się do ślubu. Wiadomo, że od kilkunastu lat tworzy zgrany duet z Liberem, z którym wychowuje córeczkę, Bognę, która w grudniu skończy 5 lat. Jej filmik poruszył fanów.

Sylwia, podekscytowana zdradziła:

(…) U mnie dzisiaj wielki dzień. Zaczęłam od włosów. Make up zostawiam sobie na kociec. Zrobię sobie na Sylwię G. – powiedziała.

Fryzurę ma iście gwiazdorską – burza loków robi wrażenie. Już sobie wyobrażamy, jak świetnie będzie wyglądała w makijażu i kreacji. W hasztagach wyjaśniła, co to za wielki dzień:

#wedding #brat #emocje #ślub #goralskiewesele.

View this post on Instagram

#wedding #brat #emocje #ślub #goralskiewesele

A post shared by Sylwia Grzeszczak (@sylwia_grzeszczak_official) on

Jak widać, niesamowity wieczór się szykuje dla Sylwii Grzeszczak i jej rodziny. Internauci ruszyli z gratulacjami i życzeniami udanej zabawy:

  • Gratulacje dla brata. Miłej nocy.
  • Udanej zabawy, piękna.
  • Ładnemu we wszystkim ładnie. Udanej imprezy.
  • Piękna, baw się dobrze.

Pewnie impreza będzie się toczyć nawet kilka dni, w końcu, jak zdradziła Sylwia, to góralskie wesele.


Sylwia Grzeszczak - przygotowania do ślubu

Sylwia Grzeszczak - przygotowania do ślubu

Sylwia Grzeszczak - przygotowania do ślubu

Sylwia Grzeszczak - przygotowania do ślubu

Sylwia Grzeszczak - przygotowania do ślubu

Sylwia Grzeszczak - przygotowania do ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×