Sylwia Grzeszczak popłakała się w 1. odcinku „The Voice od Poland 12”. Szykują się niesamowite emocje!

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

The Voice of Poland 12. Sylwia Grzeszczak popłakała się w pierwszym odcinku programu. Co tak bardzo wzruszyło nową trenerkę show Dwójki?

W sobotę wieczorem zobaczymy pierwszy odcinek 12. edycji The Voice of Poland. Będziemy mogli obejrzeć nowych trenerów, w tym debiutującą w tej roli Sylwię Grzeszczak, która nie ukrywa, że niezwykle cieszy się z wyzwania.

Jestem niezwykle podekscytowana nowymi dźwiękami, wokalami, barwami. Chciałabym, żeby to co wydarzy się na scenie „The Voice of Poland” inspirowało także mnie. Czekam na osoby, które będą barwne, będą miały charakterystyczne wokale. Osoby, które będą chciały się rozwijać, czy miały ciekawą osobowość. Zależy mi aby pomóc uczestnikom w rozwijaniu ich talentu czy wskazaniu drogi, w którą stronę podążać – mówiła.

Już wiadomo, że nie nie obejdzie się bez wielkich emocji. Podczas pierwszych przesłuchań w ciemno, wokalistka wzruszyła się do łez. Dlaczego?

The Voice of Poland 12. Sylwia Grzeszczak popłakała się w programie

Sylwia Grzeszczak debiutowała na scenie w programie Od przedszkola do Opola w 1995 roku i czasów dziecięcego show. Kiedy wspomina ten dzień, nie ukrywa, że nie był to jej najlepszy występ, a przed kompletną katastrofą uchronił ją Krzysztof Krawczyk, któremu do dziś jest bardzo wdzięczna za pomoc i w dniu śmierci artysty opublikowała kilka ciepłych słów:

…:( Pamietam każdy moment z tego występu..Pomyliłam się już na początku i przez większość utworu razem z zespołem próbował Pan przywrócić mnie na właściwe tory.. Doświadczenie i profesjonalizm podziwiałam przez lata. Dziękuje za te chwile, za tak ważny moment w życiu dla całej mojej rodziny.. Dziś ze łzami wracam do tego wspólnego wykonu..
P.S. Przesyłam najszczersze wyrazy współczucia dla bliskich.

Kiedy więc w The Voice of Poland jedna z uczestniczek sięgnęła po jeden z utworów Krawczyka, Grzeszczak popłakała się ze wzruszenia.

Nikt mnie nie widział, jak płaczę w telewizji – ocierając łzy wyznała Sylwia Grzeszczak.

Wzruszenie wywołał utwór Rysunek na szkle, który, jest bardzo ważny dla wokalistki.

Zaśpiewałaś piosenkę, którą usłyszałam pierwszy raz wiele lat temu, kiedy miałam pięć lat i brałam udział w programie „Od przedszkola do Opola”. Śpiewaliśmy wszyscy piosenki Krzysztofa Krawczyka. Życzę ci, żebyś miała przy sobie takich artystów, trafiła do trenerów, którzy również przekażą ci taką emocję, jaką przekazał mi wtedy tamten trener czyli Krzysztof, od której, nawet po latach, popłynie ci łza… – mówiła wzruszona.

Zapowiadają się niezłe emocje w najnowszej edycji show. Pierwsze Przesłuchania w Ciemno 12. edycji The Voice of Poland już w sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.


Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland 12

Komentarze

 • @ Anna pisze:

  Anna, jesteś śmieszna i strasznie prymitywna, skoro tak piszesz o Justynie, która jest bezapelacyjnie świetną wokalistką, wspaniałą kompozytorką i zarazem piękną i pracowitą kobietą. Czy ty aby nie jesteś głucha?! A może jesteś wychowanką szkółki Britney Spears? To by tłumaczyło twój płaski jak decha guścik i żenującą wypowiedź.

  • Anna pisze:

   Proszę mnie nie obrażać, skupiłam się na wyglądzie i zachowaniu pań. Wiem co widzę, Nie lubię Pani Steczkowskiej, jest zbyt pretensjonalna i sztuczna. Wyraźny przerost formy nad treścią. Nie oceniam dorobku artystycznego tej Pani. Tak sądzę i mam do tego prawo. A Pani chyba zapomniała o kulturze? Radzę dokształcić się w tej dziedzinie. Bo muzyka jest ważna, owszem, ale szacunek do ludzi to podstawa raczej…

 • Anna pisze:

  Pani Sylwia jest piękną, naturalną kobietą. Aż miło popatrzeć. Na drugą jurorkę już patrzeć i słuchać się nie da. Full sztuczność – gesty, miny, słowa. Nie do strawienia.

 • Gość pisze:

  Wygląda prawie jak Justyna Steczkowska. To komplement.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×