Sylwia Grzeszczak pokazała, co działo się podczas jej koncertu. To niewiarygodne, do czego zdolni są fani

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak po długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa wróciła do koncertów. Gwiazda pokazała w sieci, co działo się na jednym z jej ostatnich występów. Fani mocno ją zaskoczyli. 

Sylwia Grzeszczak karierę muzyczną rozpoczynała jeszcze jako dziecko. Jako mała dziewczynka pojawiła się najpierw w programie Od przedszkola do Opola. Później przyszła pora na kolejne talent show. Swoich sił próbowała między innymi w Idolu. Jury nie dało jej jednak kredytu zaufania, a ona postanowiła wziąć sprawy we własne ręce. Piosenkarka zawalczyła o to, by realizować marzenia o byciu na scenie i jak wiemy trud, który w to włożyła, bardzo się opłacił. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek.

Sylwia ma na swoim koncie niezliczoną ilość sukcesów. Wydała kilka płyt, a na każdej z nich znalazły się hity, które potrafią zanucić fani jej talentu. Nawet w czasie pandemii nie próżnowała. Gwiazda napisała i wydała piosenkę Prawda o nas, która z miejsca podbiła serca słuchaczy.

Sylwia Grzeszczak pokazała, co działo się na jej koncercie

Pandemia koronawirusa spowodowała, że przez kilka miesięcy sceniczne występy nie były możliwe. Ze względu na stale rosnącą liczbę osób chorych wprowadzono obostrzenia, które uniemożliwiły gromadzenie się większej ilości osób. Tym samym artyści byli skazani na długą przerwę w koncertach. Dopiero kilka tygodni temu mogli wrócić na scenę.

Z tej możliwości natychmiast skorzystała Sylwia Grzeszczak, która pojawia się na kolejnych scenach. Gwiazda mocno stęskniła się za śpiewaniem na żywo, a jeszcze bardziej złaknieni z nią kontaktu są fani. Wokalistka wrzuciła na Instagram filmik, na którym możemy zobaczyć, jak zareagowali na jej koncert. Gdy zeszła do publiczności jedna z dziewczyn podeszła się do niej przytulić. Za chwilę wokół niej pojawiło się mnóstwo osób, które chciały zrobić to samo.

Fanka biegnie przytulić się.. potem biegną już tylko wszyscy – napisała Sylwia pod filmikiem.

Widać, że fani bardzo stęsknili się za swoją ulubienicą, a spotkanie Sylwii na koncercie było dla niech niebywałą radością. Nie obyło się bez przytulenia, nagrań i wspólnych zdjęć. Zdaje się, że wokalistka jest wzruszona tym, co się działo podczas występu. Trzeba przyznać, że ma naprawdę wspaniałą publiczność.


Fanka przytula Sylwię Grzeszczak

Fanka przytula Sylwię Grzeszczak

Fanka przytula Sylwię Grzeszczak

Fanka przytula Sylwię Grzeszczak

Fani na koncercie Sylwii Grzeszczak

Fani na koncercie Sylwii Grzeszczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×