Sylwia Grzeszczak szykuje się do pierwszego występu po dłuższej przerwie. Co zaśpiewa?

Sylwia Grzeszczak o powrocie na scenę

Sylwia Grzeszczak o powrocie na scenę

Sylwia Grzeszczak o występie na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie

Od chwili urodzenia córki, Sylwia Grzeszczak nie pojawiała się publicznie. Pół roku temu na świat przyszła Bogna, która jest owocem związku artystki z Marcinem Liberem Piotrowskim. Od dłuższego czasu fani zastanawiają się, kiedy Sylwia znów pojawi się na scenie. Okazuje się, że mają powody do radości bo Grzeszczak wystąpi w najbliższy weekend na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie.

Zobacz: Sylwia Grzeszczak wraca do śpiewania! Wiemy, gdzie i kiedy wystąpi pierwszy raz od urodzenia dziecka

Sylwia przyznała niedawno w jednym z wywiadów, że bardzo chce wrócić do pracy. Nie ukrywa też, że występ w Sopocie będzie dla niej wyjątkowy. Artystka przez ostatnie pół roku poświęcała się przecież głównie wychowywaniu córki.

Z całą świadomością zawiesiłam karierę, by poświecić się macierzyństwu. Cieszę się, że moment, w którym poczułam, że już mogę wrócić do pracy, zbiegł się z Polsat SuperHit Festiwalem! Mój ostatni duży występ przed przerwą też był w Sopocie i dlatego chętnie tam wrócę. Nie ukrywam, że to dla mnie pierwsze tak duże wydarzenie po urodzeniu córki i ogromne emocje! – mówi w rozmowie dla magazynu Party

Oprócz Grzeszczak, która na sopockiej scenie zaśpiewa między innymi najnowszy hit Tamta dziewczyna, wystąpią między innymi: Lemon, Bracia z gościnnym udziałem Krzysztofa Cugowskiego, Golec uOrkiestra, Loka, Blue Cafe, Enej, Perfect, a także Dawid Podsiadło, Andrzej Piaseczny, Kamil Bednarek, Sarsa czy Margaret. Z jubileuszowymi recitalami zaprezentują się z kolei: zespół Lady Pank (świętuje 35 lat istnienia), Ania Wyszkoni (20-lecie), zespół Ira (30 lat) oraz Zbigniew Wodecki (40 lat).

Będziecie śledzić Polsat SuperHit Festiwal 2016?

Zobacz: Oto przebój lata 2016! Sylwia Grzeszczak z hitem „Tamta dziewczyna” wraca do pracy z zupełnie nowym wizerunkiem

Sylwia Grzeszczak od wielu lat jest w gronie artystów, których fani Eurowizji chcieliby zobaczyć na konkursie. Czy pojedzie na Eurowizję 2016?

Sylwia Grzeszczak pierwszy raz na scenie od czasu urodzenia dziecka

Sylwia Grzeszczak i Liber na początku grudnia zostali rodzicami

Sylwia Grzeszczak o występie na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×