Sylwia Grzeszczak pochwaliła się nową fryzurą i absolutnym hitem tego sezonu. O takim płaszczu marzy każda stylowa kobieta

Sylwia Grzeszczak fryzura

Sylwia Grzeszczak fryzura

Sylwia Grzeszczak zmieniła fryzurę, ale to nie jedyne, co zachwyciło jej fanów. Gwiazda pokazała się w bardzo stylowym płaszczu. Wiemy gdzie i za ile można go kupić.

Sylwia Grzeszczak powoli wyrasta na nową wyrocznię mody w polskim show-biznesie. Gwiazda, która jeszcze kilka lat temu wyglądała jak szara myszka, staje się coraz bardziej stylową kobietą, która chętnie eksperymentuje z trendami. Ostatnio sporo uwagi poświęcono jej nowej fryzurze, teraz uwagę internautów zwróciło coś jeszcze – piękny, bardzo stylowy płaszcz gwiazdy.

Sylwia Grzeszczak z nową fryzurą i w stylowym płaszczu

Sylwia od kilku dni może pochwalić się mocno pokręconymi włosami w jasnym kolorze. Niektórzy twierdzą, że gwiazda tak bardzo zaszalała, że przefarbowała je na delikatny róż. Tym razem to jednak nie fryzura, a stylizacja piosenkarki powaliła jej fanki na kolana.

Zmianę na głowie gwiazdy podkreśliła jej najnowsza stylizacja – kolorowy płaszcz o pudełkowym fasonie z nadrukiem Atomówek. Czerwienie, pomarańcze i róże, które dominują w stroju Sylwii, bardzo do niej pasują. Całość uzupełnia czarny, niezwracający uwagi środek i wygodne buty z ćwiekami. Piosenkarka wydaje się być niezmiernie zadowolona ze zmiany, jaką przeszła.

Zobacz: Sylwia Grzeszczak w urodziny została wkręcona przez męża! Liber przygotował niespodziankę, o której mówił dzisiaj cały TVN!

Fani Sylwii są zachwyceni jej metamorfozą:

  • Promieniejesz kochana! Ślicznie wyglądasz! Udanego koncertu!
  • Jest pani tak samo piękna jako blondynka i jako brunetka.
  • Boski ten płaszczyk!
  • No płaszczyk po prostu boski!
  • Śliczna jak zawsze!
  • Kocham twoją szaloność.
  • Ale Ty pięknie wyglądasz! Udanej podróży i koncertu.
  • Pięknie jak zawsze.

Stylizacja artystki nie jest droga. Płaszcz kosztuje 449 zł i można go kupić online na stronie naoko.store. Reszta stroju to typowy basic. Grzeszczak jest świetnym przykładem na to, że aby wyglądać dobrze, wcale nie trzeba wydawać fortuny.

Zobacz: Sylwia Grzeszczak jest w ciąży? Gwiazda wreszcie pokazała brzuch i rozwiała wszystkie wątpliwości


Metamorfoza Sylwii Grzeszczak

Metamorfoza Sylwii Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak w nowej fryzurze

Sylwia Grzeszczak w nowej fryzurze

Sylwia Grzeszczak - nowa fryzura

Sylwia Grzeszczak - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×