Sylwia Grzeszczak znowu zmieniła fryzurę! Wciąż jest blondynką, ale tym razem w zupełnie innym wydaniu!

Sylwia Grzeszczak fryzura

Sylwia Grzeszczak fryzura

Sylwia Grzeszczak pokazała okładkę singla Rakiety, na której możemy podziwiać ją w nowej fryzurze. Gwiazda wróciła do swojego ulubionego uczesania, ale tym razem w wersji blond. Jak wygląda?

Sylwia Grzeszczak zmienia się jak kameleon! Gwiazda kilka dni temu zaprezentowała się w pofalowanych blond włosach. Odważna zmiana wiąże się z promocją nowego singla Rakiety, który swoją uroczystą premierę będzie miał już 14 sierpnia na festiwalu Top of the Top 2019 w Sopocie. Zanim jednak zobaczymy kolejne sceniczne wcielenie artystki, możemy podziwiać okładkę cyfrowego wydania singla. Nowy materiał zapowiada się dość intrygująco.

Piosenka „Rakiety” jest troszeczkę taka przekraczająca granice dla mnie. Nawiązuje do mojego koncertowego, rockowego brzmienia. Nawiązanie jest do misji Apollo 11 – zdradziła artystka podczas wizyty w programie „Dzień Dobry Wakacje”.

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie medytującej na plaży Sylwii Grzeszczak. Uwagę przyciąga nie tylko jej zmysłowy, cielisty kombinezon sprawiający wrażenie nagiego ciała, ale też ulubiona fryzura gwiazdy – grzywka i wyprostowane włosy, tym razem w nowej, jasnej wersji. Taki kadr idealnie wpisuje się w styl lansowany przez australijską piosenkarkę Się z czasów przeboju Chandelier.

Zobacz: Sylwia Grzeszczak w ogniu niewygodnych pytań w “Dzień Dobry TVN”! Czy gwiazda potwierdziła drugą ciążę w programie na żywo?

Chociaż piosenka Rakiety nie miała jeszcze swojej premiery, a w internecie na próżno szukać nawet kilkusekundowego fragmentu nagrania, to fani Grzeszczak już teraz wróżą jej sukces:

  • Ojeju, to będzie tak genialne, czuję to! Odliczanie dni do premiery jest tak emocjonujące, że to koszmar.
  • Czekamy z niecierpliwością, później będziemy śpiewać ten hit.
  • Już nie mogę się doczekać! To będzie kolejny HIT!
  • To na pewno będzie hit. Długo czekałam na twój następny utwór.

Czekacie na nowy singiel Sylwii? Zobaczcie, co o nim powiedziała przy okazji wizyty w wakacyjnym wydaniu Dzień Dobry TVN.

Zobacz: Opole 2019: Sylwia Grzeszczak jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze! Oczy wszystkich były skierowane tylko na nią i jej męża!

Zobacz: Sylwia Grzeszczak wystrzeliła jak torpeda w samym staniku! Wreszcie pokazała co skrywa pod sukienką!


Sylwia Grzeszczak na okładce singla

Sylwia Grzeszczak na okładce singla "Rakiety"

Sylwia Grzeszczak na okładce singla

Sylwia Grzeszczak na okładce singla "Rakiety"

Sylwia Grzeszczak blondynką

Sylwia Grzeszczak blondynką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×