Sylwia Grzeszczak i Liber świętują 5. rocznicę ślubu! Z tej okazji gwiazda pokazała bardzo romantyczne zdjęcie

Sylwia Grzeszczak i Liber

Sylwia Grzeszczak i Liber

Sylwia Grzeszczak i Liber świętują piątą rocznicę ślubu! O wyjątkowej dacie w życiu muzyków pamiętali wierni fani, którzy od samego rana wysyłali artystce życzenia. Gwiazda, widząc ich liczbę, postanowiła w końcu wrzucić zdjęcia w ramach podziękowania. Takiego chyba nikt się nie spodziewał!

Sylwia Grzeszczak, to jedna z najpopularniejszych, ale i najlepiej strzegących swojej prywatności artystek. Od samego początku trwania kariery nie opowiadała o rodzinie, o zakochaniach, rozstaniach, a nawet o ślubie. W zeszłym roku, po kilku latach związku, piosenkarka postanowiła wyjść za mąż. Wybrankiem jej serca okazał się także znany w Polsce tekściarz i wokalistka Marcin „Liber” Piotrowski. Sformalizowali swój związek w 2014 roku i nikomu z mediów o tym nie powiedzieli. O wszystkim dziennikarze dowiedzieli się po fakcie, a Sylwia udowodniła, że jeśli się naprawdę chce, można zachować w tajemnicy tak piękne i prywatne wydarzenie.

Tuż po ślubie postanowili założyć rodzinę. Lekko ponad rok po nim, na świat przyszła ich córeczka. Bogna natychmiast stała się ulubienicą mediów, jednak na próżno. Muzycy do tej pory nie pokazali, jak wygląda ich córka. Nie wrzucają z nią zdjęć nawet na Instagram w formie „z zakrytą twarzą”. Niemniej jednak z tego, co mówi Sylwia, są szczęśliwą rodziną i żadne publiczne afiszowanie się z tym nie jest im wcale potrzebne.

Pomimo to, o artystce zrobiło się w ostatnich dniach znowu bardzo głośno. Wszystko za sprawą jej drugiej ciąży, o której poinformował w zeszłym tygodniu magazyn Flesz. Dwutygodnik podał do wiadomości, że to dopiero początek, a maleństwo Sylwia powita na świecie w przyszłym roku. I choć podczas ostatniego festiwalu w Opolu zaokrąglonego brzuszka u gwiazdy nie było widać, mamy nadzieję, że inaczej będzie już za dwa tygodnie podczas festiwalu TVN.

Tak, czy inaczej, jeszcze raz składamy piosenkarce i jej ukochanemu gratulacje, a z okazji ich wczoraj obchodzonej, piątej już rocznicy ślubu, życzymy dużo wspaniałych chwil w gronie rodzinnym i kolejnych lat wspólnego pożycia małżeńskiego. Sprawdźcie, jakie słodkie zdjęcie dodała Sylwia widząc, jak wielu fanów pamiętało, o tak ważnej w jej życiu dacie.

Dziękuję, to mega kochane z Waszej strony – napisała.

Ciąża Sylwii Grzeszczak. Znana jest już data porodu! Kiedy gwiazda ponownie zostanie mamą?

Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży! Taką sensację podał tabloid, który zna także płeć dziecka!

Opole 2019: Sylwia Grzeszczak jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze! Oczy wszystkich były skierowane tylko na nią i jej męża!


Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Liber i Sylwia Grzeszczak – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy

Liber i Sylwia Grzeszczak – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Liber i Sylwia Grzeszczak – Opole 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×