Szukaj

Sylwia Grzeszczak szaleje z fryzurami jak nigdy! Właśnie ufundowała sobie coś bardzo trendy!

Sylwia Grzeszczak nowa fryzura

Sylwia Grzeszczak nowa fryzura

Sylwia Grzeszczak z kolorowymi warkoczykami

Sylwia Grzeszczak znów zaszalała z fryzurą. W ostatnich miesiącach gwiazda sporo eksperymentuje ze swoim wizerunkiem i próbuje nowych rozwiązań. Tym razem do burzy swoich słynnych loków dodała kolorowe warkoczyki, które świetnie ożywiły z pozoru bardzo prostą i nieskomplikowaną stylizację włosów. Jak się prezentuje? Zobaczcie sami!

Gwiazdy uwielbiają zmiany. Metamorfozy są nieodłączną częścią ich pracy – aktorzy i aktorki dla roli chudną, tyją, ścinają włosy, zapuszczają, zmieniają ich kolor, pozwalają robić sobie sztuczne tatuaże, a czasem kompletnie zmieniają swoją aparycję. Nie inaczej jest w przypadku muzyków. Oni również często testują nowe rozwiązania, zmieniają swój styl czy uczesanie. Sylwia Grzeszczak, znana z subtelnego, kobiecego looku, tym razem postanowiła nieco zaszaleć i ożywić swoją fryzurę bardzo ciekawym dodatkiem.

Gwiazda pochwaliła się na Instagramie nagraniem wykonanym po koncercie, który zagrała dla fanów w Bydgoszczy. Swoją flagową grzywkę natapirowała i odgarnęła do tyłu, a włosy poskręcała w nieporządne loki. Największą uwagę przykuwają jednak kolorowe warkoczyki, które świetnie odcinają się na tle burzy ciemnych włosów i nadają wizerunkowi Sylwii rockowej nuty.

Fani byli oczarowani tym subtelnym, choć bardzo efektownym dodatkiem do fryzury gwiazdy. W komentarzach zasypali ją komentarzami, w których nie brakowało komplementów.

Jak wam się podoba?

Królowa życia wypaliła prawdziwą muzyczną petardę z Sylwią Grzeszczak! Ten duet podbija już internet! [WIDEO]

Sylwia Grzeszczak i Ewa Farna zaszalały na gali Polsatu. Dół zdjęcia najlepszy!

Sylwia Grzeszczak zmieniła fryzurę! Teraz wygląda jak gwiazda rocka!


Sylwia Grzeszczak z kolorowymi warkoczykami

Sylwia Grzeszczak z kolorowymi warkoczykami

Sylwia Grzeszczak ma nową fryzurę

Sylwia Grzeszczak ma nową fryzurę

Sylwia Grzeszczak w afro

Sylwia Grzeszczak w afro

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×