Sylwia Grzeszczak świętuje 30. urodziny! Zaczęła karierę jako 5-latka, ale to jej życie prywatne jest pełne ciekawostek!

Sylwia Grzeszczak urodziny

Sylwia Grzeszczak urodziny

Sylwia Grzeszczak świętuje 30 urodziny

Sylwia Grzeszczak 7 kwietnia kończy 30 lat. Z tej okazji przypominamy najważniejsze momenty z życia piosenkarki. 

Sylwia Grzeszak ze sceną związana jest od dzieciństwa. W wieku pięciu lat zadebiutowała w programie Od przedszkola do Opola, w którym to wykonała piosenkę Krzysztofa Krawczyka Byle było tak. Do kariery muzycznej podchodziła poważnie już od najmłodszych lat, kiedy to uczęszczała do szkół muzycznych.

Kilka lat później Grzeszczak zgłosiła się do drugiej edycji programu Idol, w którym wzięła udział w castingu jako 16-latka. Na przesłuchaniu wykonała utwór z repertuaru Whitney Houston I will always love you oraz Małgośkę Maryli Rodowicz. Udział w programie zakończyła na etapie grupowym.

W 2008 roku Grzeszczak wydała swój debiutancki album studyjny Ona i on, który nagrała ze swoim przyszłym mężem – Liberem. Potem było już tylko lepiej. W 2011 światło dzienne ujrzał solowy singiel piosenkarki Małe rzeczy, który okazał się przełomowy dla jej dalszej kariery. W tym samym roku Sylwia wylansowała jeszcze jeden przebój – Sen o przeszłości. Te dwa utwory stały się hitami w Polsce,  dzięki czemu piosenkarka zdobyła jeszcze większą popularność.

Następne lata to kolejne sukcesy, którymi Sylwia Grzeszczak mogłaby obdarować połowę gwiazd polskiego show-biznesu. Artystka wydała trzeci album studyjny Tamta dziewczyna, a płyta przez szesnaście tygodni z rzędu znajdowała się w pierwszej dziesiątce listy OLiS. Oprócz śpiewania Sylwia spełniała się także jako kompozytorka. To właśnie ona stworzyła piosenkę promującą film 7 rzeczyktórych nie wiecie o facetach, którą nagrali Liber i Mateusz Ziółko.

W 2016 roku obie solowe płyty Grzeszczak, czyli Sen o przyszłości i Komponując siebie, uzyskały status potrójnie platynowej płyty.

Sylwia Grzeszczak szczęśliwą żoną i matką

Sylwia Grzeszczak związała się z Liberem. Uczucie między nimi było na tyle silne, że w 2014 roku wzięli ślub. Małżonkowie doczekali się wspólnego dziecka, które urodziło się rok później. Mowa o córeczce Bognie, której przyjście na świat wzbogaciło świat małżonków:

2015 rok był dla mnie na pewno szczęśliwy i wzruszający, mamy w domu nowe życie. Córeczka Bogna na razie nam wystarczy, nie planujemy drugiego dziecka. Nie brakuje mi niczego, to życie jest wzbogacone o kolejne życie, jesteśmy w trójkę, a ja się wyciszyłam muzycznie – powiedziała z uśmiechem Sylwia

Po raz pierwszy po ciąży piosenkarka na scenie pojawiła się podczas pierwszego dnia Polsat Super Hit Festiwal 2016. Chociaż artystka raczej nie komentuje tematów prywatnych, w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o emocjach towarzyszących jej z powrotem do śpiewania przed publicznością:

To bardzo duże wydarzenie dla mnie tym bardziej, że chciałam odczekać z powrotem. Jest to kolejny etap po roli mamy; taki pierwszy w życiu moment. Fajnie, że to się dzieje właśnie tutaj.

Od tego momentu Sylwia wróciła do służbowych obowiązków i udowodniła tym samym, że można połączyć pracę z macierzyństwem.

Sylwia Grzeszczak wystrzeliła jak torpeda w samym staniku! Wreszcie pokazała co skrywa pod sukienką!

Sylwia Grzeszczak szaleje z fryzurami jak nigdy! Właśnie ufundowała sobie coś bardzo trendy!

Królowa życia wypaliła prawdziwą muzyczną petardę z Sylwią Grzeszczak! Ten duet podbija już internet! [WIDEO]


Sylwia Grzeszczak z córką Bogną - pierwsze zdjęcie

Sylwia Grzeszczak z córką Bogną - pierwsze zdjęcie

Liber i Sylwia Grzeszczak - 2010 r.

Liber i Sylwia Grzeszczak - 2010 r.

Sylwia Grzeszczak z Liberem w Pile 2011 r.

Sylwia Grzeszczak z Liberem w Pile 2011 r.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×