Fani zobaczyli Sylwię Grzeszczak bez makijażu i z rozczochranymi włosami. To musiała być szalona impreza

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak skończyła 31 lat. Z tej okazji pokazała zdjęcie bez makijażu. Jak wygląda? Internauci są zachwyceni jej naturalną cerą. W swojej ulubienicy dopatrzyli się sobowtóra Julii Roberts.

Sylwia Grzeszczak swoją karierę rozpoczęła od programu Idolu, gdzie jako 16-latka na castingu zaśpiewała piosenkę Whitney Houston I Will Always Love You. Debiut fonograficzny zaliczyła w 2008 roku albumem Ona i On, który nagrała razem z Liberem. Później gwiazda wydała 3 solowe albumy. Ostatni z nich – Tamta dziewczyna (2016) – uzyskał status podwójnie platynowej płyty.

Prywatnie wokalistka jest żoną Libera. Para pobrała się 28 lipca 2014 roku, a w grudniu następnego roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – córeczkę Bognę. Po trwającym dwa lata urlopie macierzyńskim gwiazda wróciła na scenę całkowicie odmieniona. Z brunetki z grzywką zamieniła się w iście drapieżną blondynkę z burzą loków. Trzeba przyznać, że była to jedna z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie.

Sylwia Grzeszczak skończyła 31 lat

Gwiazda czas kwarantanny spędza w domowym zaciszu razem ze swoją rodziną. Z dala od błysków fleszy, 7 kwietnia obchodziła swoje 31. rodziny. Nie ominęły ją jednak życzenia od fanów i przyjaciół z zespołu. Muzycy występujący z Sylwią nagrali dla niej przezabawny film z życzeniami.

Sylwia Grzeszczak bez makijażu

W kolejnym poście wokalistka podziękowała wszystkim za urodzinowe serdeczności. Przy okazji dodała zdjęcie, na którym pozuje bez grama makijażu i z rozczochranymi włosami. Można odnieść wrażenie, że gwiazda jest po szalonej imprezie z mężem i córeczką.

W opisie dołączonym do fotografii Grzeszczak zamieściła podziękowania dla fanów:

Kochani jeszcze raz z całego serca dziękuję Wam wszystkim za piękne życzenia! Kocham Was bardzo mocno i cieszę się że Was mam! To piękne móc świętować razem 31 urodziny – napisała solenizantka.

Naturalne piękno piosenkarki nie umknęło oczywiście uwadze czujnych fanów, którzy obsypali ją gradem urodzinowych życzeń i komplementów.

  • Pięknie wyglądasz. Kochamy Cię.
  • Taka naturalna najpiękniejsza.
  • Kochamy Cię za to, że jesteś. Najcudowniejszy głos na świecie.
  • Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia.

Niektórzy porównali ją do Julii Roberts. Inni pisali, że impreza musiała być udana, sądząc po fryzurze Sylwii. I bardzo dobrze, w końcu urodziny ma się tylko raz w roku.


Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak w makijażu Magdy Pieczonki

Sylwia Grzeszczak w makijażu Magdy Pieczonki

Sylwia Grzeszczak w domowym studiu

Sylwia Grzeszczak w domowym studiu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×